• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam, mam mały problem..  otóż mój partner zachęca mnie już od dłuższego czasu do trójkątu miłosnego, a ja jestem dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ponieważ owy partner jest moim jedynym jakiego miałam w swoim życiu jeśli chodzi o sex i te sprawy. No i bardzo się boję, że nasze relacje mogą się po tym wszystkim zmienić albo co gorsza, że mnie zostawi. Oczywiście zapewnia mnie, że moje obawy są bezpodstawne i niepotrzebnie o tym myślę, ale wiadomo jak to jest, ciężko jest się nie stresować. Chciałabym nadmienić, że gdy się poznaliśmy to on nie był już prawiczkiem. Jesteśmy w związku dość długo i wyobrażałam sobie, że przez całe życie będę tylko jego.. i tu chciałabym o coś spytać, czy będę tego żałować? Czy po prostu zbytnio wyolbrzymiam to, że jak oddawać się komuś to tylko z miłości, no i czy taki przelotny sex może zrujnować mi związek? Albo co gorsza, czy będę mieć skłonności do zdrady? Już nawet rozpoczęliśmy poszukiwania, no i głupio by było już na samym spotkaniu się wycofać. Pytania oczywiście kieruje do pań które miały więcej niż jednego partnera seksualnego.
    Jeszcze jedno, czy powinnam się wyposażyć na wszelki wypadek w „tabletke po” czy prezerwatywa wystarczy, oraz czy dostane na nią receptę u lekarza rodzinnego?

    Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie 🙂

    Julia Agnieszka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Taki seks,to fajna sprawa,pod warunkiem że obie strony tego chcą.Robiłam to parę razy,chłopak zapraszał swoich kolegów,jeden był poznany na FB. Na początku trzeba ustalić zasady z tym (nowym) co wolno ,a czego nie,taka luźna rozmowa,ważne też aby poinformować go gdzie ma skończyć.Ja łykam pigułki i raczej nie używamy prezerwatyw,no chyba że mówimy o analu.Nie stresuj się na pewno Ci się spodoba,pozdrawiam i powodzenia.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    No trójkąt, ale z 2 facetem czy kobietą?
    W fantazjach to wygląda super, mamy wizję umięśnionego faceta, który nas bierze i mamy niezapomniany orgazm. W rzeczywistości?
    Słabo, z facetem nie chciałam się dać się dotkąć, a kobieta była po to, zeby mnie pieściła, bo to rajcowało byłego partnera.

    Tak czy tak nie polecam. Miałam niesmak latami. Włącz sobie lepiej fikołka z facetem i zrób mu dobrze w trakcie filmu, ale trójkąt odpada!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trójkącik"

Przewiń na górę