tunika czy sukienka, jak to z Wami jest?:)

  • Autor
    Odp.
  • kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    hej! przeglądając ciuszki na allegro natknęłam się na teraźniejszy trend – super krótkie sukieneczko-tuniczki, które na zdjęciach zawsze noszone są jako miniówy ledwo zakrywające pupę ;p przyznam, że podoba mi się taki styl lecz jest jedno ale… uważam, że chodzenie w takiej tunice jest niekomfortowe w porównaniu z tym gdy mamy na sobie (wraz z nią) spodnie czy legginsy.
    chciałabym więc się dowiedzieć się czy Wy kupując tego typu ubranko nosicie je jako sukienke czy jako tunike do spodni?
    licze na szczere odpowiedzi 😉

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja takich osobiżcie nie noszę może dlatego że czułabym się niekomfortowo. Ale podobają mi się taki tuniki wraz ze spodniami np dzwonami 🙂 Muszę też zaznaczyć że nie które tuniki nie pasują do spodni. Trzeba wszystko dobierać indywidualnie 🙂

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja raczej nie nosilam tunik, wolalam sukienki, ale niedawno kupilam sobie tunike 🙂
    nosze ja do legginsow, ale tez do jeansow, wyglada bardzo fajnie, a co najwazniejsze dobrze sie w niej czuje 🙂
    Jest dokladnie taka :
    [usunięto_link]
    ta czerwono – czarna
    Od tej pory staje sie powoli fanka tunik 🙂

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja raczej nie nosilam tunik, wolalam sukienki, ale niedawno kupilam sobie tunike 🙂
    nosze ja do legginsow, ale tez do jeansow, wyglada bardzo fajnie, a co najwazniejsze dobrze sie w niej czuje 🙂
    Jest dokladnie taka :
    [usunięto_link]
    ta czerwono – czarna
    Od tej pory staje sie powoli fanka tunik 🙂

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Tuniki ładnie do rurek wyglądają. Ja sobie ostatnio kupiłam taką boską (za 3 złote:)), że szok 🙂 Kiedyż może wrzucę zdjęcie, jak mi tata odda aparat :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tunika czy sukienka, jak to z Wami jest?:)"

Przewiń na górę