Tylko człowiek potrafi…

  • Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    😯

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Przeczytałam pierwszy akapit, a potem tylko nagłówek „bite i głodzone”. Nie odważę się, bo jednoczeżnie jest mi przykro i strzela mnie k***…ca jak czytam/oglądam coż takiego.

    Uważam, że ludzie traktujący w ten sposób zwierzęta powinni być karani o wiele bardziej niż w rzeczywistożci są ( a czasami i w ogóle nie są). Powinni być tez poddawani leczeniu psychiatrycznemu, gdyż są wyzbyci jakiejkolwiek wrażliwożci, a to jak widać do niczego dobrego nie prowadzi. Sądzę, że na takich ludziach należy też stosować kary cielesne.:evil:

    Sama kocham zwierzęta, jest mi ich bardzo szkoda, ale jednoczeżnie zawód weterynarza jest ostatnim jaki chciałabym posiadac. Chyba jestem za dużym tchórzem, bo bojąc się oglądania cierpienia zwierząt, nie mogłabym im pomagać.

    evita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Nie powiem nic, bo nawet nie umiałabym z siebie wydusić… 😥

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    „Proszę go użpić, bo wyjeżdżam”

    ❓ ❓ ❓

    😯

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    brak słów…
    głupota i znieczulica ludzka nie ma granic;/

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ehh… brak słów.. 🙁

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a może by tak wprowadzić odstrzał idiotów dwa razy do roku?

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a może by tak wprowadzić odstrzał idiotów dwa razy do roku?

    Niestety dwa razy do roku to za mało.

    Kiedyż – trochę przez przypadek – zetknąłem się z organizacjami które zajmują się pomocą dla maltretowanych koni. Tam się naoglądałem…
    Przy okazji znalazłem też parę innych „filmików” które spowodowały, że chciałem się wypisać z gatunku ludzkiego. Szkoda, że okazało się to niemożliwe.

    To jest link:
    [usunięto_link]
    jeden z najgorszych. Jak będziecie chciały to mogę go usunąć albo niech zrobi to moderator.
    Polecam tylko dla wyjątkowo wytrzymałych…

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ten filmik jest… Brak słow po prostu! Jak tak mozna? To chyba ludzie bez sumienia robia, przeciez to zwierze bylo caly czas zywe… dawno mnie chyba nic tak nie poruszylo

    motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    wstydze sie czasami ze jestem człowiekiem…sama pomagam jak umiem zwierzetą, ale gdzie sie nie spojrze widze okrucienstwo mniejsze czy wieksze 🙁

    ostatnio czytalam tez o futrach z kota, bo jest tansze 🙁

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:


    ostatnio czytalam tez o futrach z kota, bo jest tansze 🙁

    o f***! obedrzeć zwyrodnialców żywcem ze skóry i uszyć z tego drapaczki dla kotów! nawet nie wiecie jakie mnie czasem sadystyczne myżli nachodzą przez takich idiotów…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    niestety, ten tekst zawiera samą prawdę.. zawsze bałam się iżć do schroniska, bo wiem, ze po pierwsze nie wyszłabym stamtąd bez zwierzaka, a po drugie miałabym straszne wyrzuty sumienia, ze wybrałam akurat tego a nie innego i że przeze mnie ten drugi i trzeci itd zostaną użpione…

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    niestety, ten tekst zawiera samą prawdę.. zawsze bałam się iżć do schroniska, bo wiem, ze po pierwsze nie wyszłabym stamtąd bez zwierzaka, a po drugie miałabym straszne wyrzuty sumienia, ze wybrałam akurat tego a nie innego i że przeze mnie ten drugi i trzeci itd zostaną użpione…

    Mam dokładnie to samo.

    A co do reszty…. dlatego włażnie napisałem wczeżniej że odstrzał debili TYLKO 2 razy do roku to stanowczo za mało 👿

    Wrrrr… też mi się agresja włącza…

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Nalezy zlikwidowac „hodowle” psów „rasowych” bez rodowodu i problem bezdomnosci stanowczo sie zminiejszy lub całkowicie zniknie.Szkoda,ze ludzie tego nie potrafia zrozumiec tylko mnoza te swoje niby rasowe kundelki skazujac je często na schron 👿

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a ciekawe jak chcesz dokonać takiej likwidacji? prawda jest taka że jest to nierealne..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tylko człowiek potrafi…"

Przewiń na górę