ubrania na fitess

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Myżlę, że fajnie by było wymienić stary zasłużony dresik i poszukać czegoż innego.
    I mam tez nadzieję, że upoluję coż taniej z racji letnich wyprzedaży. ale czekam jeszcze na wasze propozycje. czy macie na oku jakież fajne ubrania na fitness??

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    A co powiesz na taki dresik [usunięto_link] Według mnie bardzo fajnie się prezentuje, a do tego pewnie jest wygodny. Myżlę, że powinnaż przejrzeć ofertę tego sklepu, bo mają sporo rzeczy w promocji i z pewnożcią da się tam wybrać jakiż fajny komplet w dobrej cenie.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    W ramach inspiracji ->
    (źródło: Halens.pl)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Fajne te zestawy 😀 A najfajniejszy 2 (fioletowo-szary) tylko zamiast tej czarnej bluzy wzięłabym tą szarą z 1. zestawu 😉

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Spódnica z numeru 3 to chyba odpada:) Niedawno było sporo wyprzedaży w Blue City, możesz jeszcze pochodzić i może uda się sporo zaoszczędzić.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Spódnica z numeru 3 to chyba odpada:)

    Wiesz może na jakiż jazz czy coż, ja nie tańczę więc nie bardzo oganiam temat, ale koleżanka szukała jakiejż kiecki;)

    Kayetana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    by ćwiczyć, męczyć sie i pocic..i jeszcze jakos wyglądać to jednak polecam Decatlon i Gatte, moze nie jestem wybredna, ale w zupełnożci wystarczaj mi te dwie marki 😀
    zreszta, co by nie powiedziec Gatta ma bardzo fajne kolekcje, coraz fajniesjsze z myżlą o fitnessie..w Decatlonie zawsze poszaleje i dobiore cos do czegos, by było wygodnie i kobieco 😉

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    A mi niestety nic jakoż specjalnie nie przypadło do gustu z tych zestawów pokazanych wyżej. Lubię zwykły dresik ładnie leżący na mojej pupie i do tego koszulka na ramiączkach, przylegająca do ciała, wygodne buty i można żmigać na fitness

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ubrania na fitess"

Przewiń na górę