Uczulenie czy choroba weneryczna czy to od leków

  • Autor
    Odp.
  • kuba23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam Was Kobiety, przepraszqam że wbijam ale kobiety interesuja sie chyba bardziej niż mężczyżni ;p

    Czeżć. cos takiego ostatniego wyskoczyło mi na nodze na podudzi,

    strasznie swedziało, w niedziele byłem na grzybach w lesie spacerowalem a swedzenie poczulem we wtorek krosty pojawiły siew we wtorek wieczorem. Co to jest mam to również na brzuchu i klatce piersiowej a na innych czężciach ciała nie mam. Czy to jest alerigia z lasu czy od stosunku bez prezerwatywy z kobietą który mial miejsce ok 3 tyg, temu??

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm w zasadzie wyglada na jakież uczulenie…..jednakże chyba musisz sie wybrać z tym do lekarza. Ewentualnie profilaktycznie pij wapno

    kuba23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Odkad wycieli m iwyrostek to same choroby mnie trapia wczesniej nigdy nie mialem czeos takiego, a przez otatnie 3 tyg chorowalem na gardlo i bralem pencyline dokładnie lek novamox, ceritin, ibuprom

    poradzcie cos na swedzenie bo strasznie swedzi?
    a te bombelki znikaja ale w miejsce gdzie byly skora ma rozowy kolor

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Idź z tym koniecznie do dermatologa, takich uczuleń nie można leczyć samemu.

    kuba23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    bylem, pokrzywka w niedziele jadlem dzikie jagody zaczeło mnie swedzic w poniedziałek a we wtoek wysypało mi bomble

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    No prosze ja kiedys tez mialem taka wysypke po lesie ale nie mialem pojecia ze to jagody :>

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Jagody są berdzo niebezpieczne. Zawsze trzeba dokładnie umyć przed jedzeniem.

    kuba23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Przekonałem sie na własnej ciele, wedle starego powiedzenia jagodów po rochu sie nie je czyli po 16 sierpnia 😛

    dziekuje za wypowiedzi 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Uczulenie czy choroba weneryczna czy to od leków"

Przewiń na górę