• Autor
    Odp.
  • Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Witam. Podnieca mnie kiedy mężczyzna, dominuje w łóżku, wydaje mi polecenia daje klapsy… dziwi mnie ta sytuacja bo na co dzień lubię stawiać na swoim i jestem dosyć uparta. nie wiem co o tym myżleć, to jakiż fetysz? co o tym myżlicie??

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Heh to życie wymaga od nas takich a nie innych zachować żeby walczyć o swoje. Może przy swoim mężczyźnie chcesz się wreszcie poczuć słabsza no nie wiem. 🙂 tylko to mi do głowy przychodzi 😛

    Kingusia71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Czyli jesteż suką 🙂

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    kobieta kreuje mezczyzne na kogos wladczego wiedzac ze tak naprawde mezczyzna jest ulegly. To kobiete podnieca, moze latwo nim manipulowac, oskarzac, to daje same korzysci, takie ciche wybudowywanie imerium kobiet, gdzie mezczyznji sa postawieni w roli tych podlych swin, wykorzystywaczy, szowinistow, co kazda teraz z kobiet moze potwierdzic…

    bugi25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja cie popieram,

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Czyli jesteż suką 🙂

    przesadzone stwierdzenie 🙂

    Nettoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    hmm ja mam tak samo jak Aria… lubie czuć, że facet jest tym 'panem’ , który wymaga i oczekuje posłuszeństwa… .
    Zdarza się tak nawet, że sex bez niektórych elementów tj chociaż ciągnięcie za włosy, podduszania… sprawia, że nie czuję takiej satysfakcji jak z tymi rzeczami…

    jest mi głupio z tym, że to mnie kręci… no ale każdy ma najwidoczniej jakież swoje zboczenia 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    cholera, w łóżku też jestem chropowatym chamem, nadmiernym samcem, strasznym sabarytą 😉 moja Ukochana Kobieta na razie to uwielbia! spontanicznie lubię jej dać klapsa na pupę – jęczy z rozkoszy!

    choć za chwilę szepczę Jej w uszko romantyczne zaklęcia miłożci – co Wy na to, moi Wszystkowiedzący Forumowicze? – wiecie, w razie co, jest nam ze sobą strasznie fajnie 😆

    Nettoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Hard-man , no no jak to brzmi -nadmiernym samcem ;D aż ciarki mnie przeszły hehehe

    a tak poważnie to zazdroszczę Twojej Kobiecie 😉

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Dziwi mnie to hard-man, że jeżli jesteż chamem [czyt. pan i władca po Twojemu] w łóżku, to szepczesz jej słodkie i czułe słówka do ucha…

    Co do tematu, to normalne, jedni wolą być ulegli, drudzy dominować w łóżku. A w życiu może być np: na odwrót.[/b]

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja się zgadzam z przedmówczynią każdy jest inny i ma swoje ulubione elementy w łóżku i twierdze że to zupełnie normalne że autorka lubi „na ostro” to jej sprawa i nie ma się czego wstydzić 🙂

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Życie erotyczne ma swoją żcieżkę 😉 i nie jest żciżle zintegrowane z tym co osoba reprezentuje na zewnątrz 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " uległożć"

Przewiń na górę