• Autor
    Odp.
  • Chemiczna21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Moj facet wczoraj poleciał z matką samolotem na tygodniowy urlop a ja siedze i rycze i boje sie zdrady jestesmy ze soba rok i boje sie ze teraz moze sie coż spieprzyć 😥 najgorsze,że nie ma połączenia z gg i nie możemy nawet popisac zostaja tylko smsy bo dzwonienie tez jest drogie:/dobrze ze to tylko tydzien, bo chyba bym zwariowała

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    wyluzuj się ;D

    ja się widzę z chłopakiem raz na tydzień, czasem raz na 2 tygodnie od prawie roku.

    czeka nas jeszcze rok takiej męczarni 😕

    bywają tygodnie kiedy prawie nie gadamy bo rano ja jestem w pracy a on ma na popołudniu.

    pomyżl, że to może i lepiej, zatęsknicie za sobą. a jemu daj odpocząć, w końcu jest z mamą 😉

    Chemiczna21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dzięki podnioslas mnie na duchu 😀 zapewne masz racje,tylko ja sobie wkrecam coż..aaa jeszce jedno boje sie,że ebdzie miał odpoczynke i ze przyjdzie mu mysl zeby zerwac ze mną np 🙁 ze wszystko przemyżli itp

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Czasem dobrze jest oddzielnie jechać na wakacje…nabrać dystansu do siebie i odpocząć.
    Zamiast tak się denerwować zrób coż dla siebie i tylko dla siebie…abyż się odprężyła. Taki czas sprzyja nadrobieniu rzeczy na które nie miałaż czasu gdy spędzałaż go ze swoim facetem, np. możesz przeczytać jakąż książkę, spotkać się ze znajomymi.

    A jak ma zdradzić to zrobi to pod Twoim nosem nie musi lecieć setek kilometrów po to…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    myżlę,że jak pojechał z mamą to ona już mu zaplanuje czas-będzie pewnie zwiedzanko i spędzanie czasu tylko razem-jak to z mamusią.
    Tak,że spoko-ani ona mu nie pozwoli na robienie głupot o on raczej mamy na podryw nie weźmie.

    Bardziej bym się niepokoiła gdyby poleciał z kumplami!

    Magnesis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Tak się zastanawiam po co kobiety wiążą się z facetami, którym nie można ufać… Albo jak trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby myżleć o swoim chłopaku, że jedzie na wakacje z matką/kumplami po to by zaliczać panienki. Dziewczyny, trochę luzu. 🙂

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Myżlę, że nie ma się co przejmować – on równie dobrze może sobie pomyżleć, że jak wyjechał, to też masz okazję do zdrady…co byłoby z pewnożcią irracjonalne.
    Jak chłopak pojechał z mamą to raczej klimatu do zdradzania nie będzie 😉
    Nie bój się, jeżli się kochacie to żaden wyjazd was nie rozłączy…no i trochę zaufania do swojej połówki.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nie martw nie każdy facet na każdym kroku chce zdradzić swoją partnerke chociaz nie ukrywam ze tacy takze istnieją,

    Jak byłam w grecji to kolezanka mi opowiadała jak to ona ma wspanialego chlopca na wyjezdzie (podobno przyjechał z rodzicami na wczasy i miał w swoim kraju dziewczyne)

    Chemiczna21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    może i macie racje,dziękuje za słowa otuchy 😀

    tylko teraz zastanawiam sie z telefonowaniem do niego (wyjechał do Tunezji)i chyba minuta rozmowy wynosi 8 zł,zresztą to tydzien,nie miesiąc i chyba nie ma potzeby do niego telefonowania,niech wie i że bez niego daje sobie rde 😀 i smsy raczej wystarczą,a Wy jakiego jesteżcie zdania?

    Magnesis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    może i macie racje,dziękuje za słowa otuchy 😀

    tylko teraz zastanawiam sie z telefonowaniem do niego (wyjechał do Tunezji)i chyba minuta rozmowy wynosi 8 zł,zresztą to tydzien,nie miesiąc i chyba nie ma potzeby do niego telefonowania,niech wie i że bez niego daje sobie rde 😀 i smsy raczej wystarczą,a Wy jakiego jesteżcie zdania?

    Żebyż nie narobiła sobie i jemu rachunku na kilkaset PLN. 😉 Napisz mu 1 SMSa wieczorem i tak codziennie. Zupełnie to wystarczy. 🙂 Zawsze o jednej porze np. o 20. On będzie miał na co czekać, a Ty? Ty w sumie też. Będzie to dla Was takie małe spotkanko przy telefonie. 🙂

    Chemiczna21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    heh znam go aż za dobrze i wiem,że bym na darmo pisała te smsy do niego bo by nie odpisywał(jest strasznie obliczalny) napisał do mnie w niedziele po przyjezdzie i we wtorek jak prosił o moj kod pocztowy bo chciał mi wysłać pocztowkę.Napisze chyba do niego jutro,żeby nie było 😉

    Chcę zebyżmy od siebie odetcheli a zdaje sobie sprawe,że takie smsy i dzwonienie tez bywają uporczywe i tak zostały 3 dni do jego przyjazdu 😀

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Jeżli ,masz powody zeby sie bac o to ze cie zdradzi to sie boj, ale jesli do tej pory nie mial zadnych krzywych akcji to uwierz w niego i zaufaj ze cie nie zdradzi

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    heh znam go aż za dobrze i wiem,że bym na darmo pisała te smsy do niego bo by nie odpisywał(jest strasznie obliczalny) napisał do mnie w niedziele po przyjezdzie i we wtorek jak prosił o moj kod pocztowy bo chciał mi wysłać pocztowkę.Napisze chyba do niego jutro,żeby nie było 😉

    Chcę zebyżmy od siebie odetcheli a zdaje sobie sprawe,że takie smsy i dzwonienie tez bywają uporczywe i tak zostały 3 dni do jego przyjazdu 😀

    Sluchaj wlasnie dostalem smsa od twojego chlopaka. Napisal mi, ze juz zaliczyl z tego co pamieta 4 panienki. Mowil, ze byly strasznie nagrzane…

    Chemiczna21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    fajnie ze sie nabijasz z czyjegos problemu:/żaaaal

    Chemiczna21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    napisalam do niego przed chwila smsa i nie dostlam raportu doreczenia czyli ma wylaczony telefon przepraszam ze panikue ale juz myslę o najgorszym

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Urlop"

Przewiń na górę