Urlop połączony z zajęciami z jogi

  • Autor
    Odp.
  • lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Witajcie. Trafiłam ostatnio na ofertę wakacji z jogą nad polskim morzem (już nie będę podawała strony, by nie było reklamy). Bardzo mnie to zainteresowało. Taki aktywny wypoczynek, do tego nordic walking czy latino dance. Może ktoż już z Was był na takim wyjeździe. Jak wrażenia? Sama się zastanawiam, bo cena za 7 dni w Łazach pod Mielnem to koło 1000zł w last minute. Może nawet partnera bym zabrała i by się przekonał, że joga to fajna sprawa 🙂

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Faktycznie, żwietna sprawa, taki wyjazd. Aż sama nabrałam ochoty, a mój partner również jest dożć aktywny i otwarty na nowe rzeczy, to myżlę że da się tez przekonać. Jeżeli nie, to on pójdzie na plażę, a ja na zajęcia i jakoż się dogadamy 🙂

    RebelGirl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja byłam raz, w domu wspaniałej joginki z Tucholi. Cały wyjazd trwał ok 6 dni i nadal ciepło go wspominam. Oprócz jogi były też poranne spacery po lesie, kąpiel w gongach, dla chętnych masaże lomilomi. Jedzenie było przepyszne (wegetariańskie) a ludzie fajni i inspirujący. Zawsze zachęcam ludzi do takich wyjazdów, zwiedzanie jest fajne, ale taki tydzień pracy nad ciałem i duszą również przynosi korzyżci. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Urlop połączony z zajęciami z jogi"

Przewiń na górę