• Autor
    Odp.
  • Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No to jak Monika napisałaż… zmień partnera – przecież wg Ciebie to jest lekarstwo na nudę w łóżku.
    Skoro dajesz takie głupie rady, zamiast zwierzać się z problemów zrób jeden ruch i koniec

    ..to byl taki zarcik…chociaz
    to moze i jest jakies rozwiazanie,tyle ze moj facet nie daje mi ku temu zadnych powodow..jest kochany,troskliwy..cudowny wrecz..a ze w lozku nam nie wychodzi to juz inna sprawa…mam nadzieje,ze moje podejscie do sexu sie zmieni..w koncu kiedys bylo nam dobrze razem ehh…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Monika wydaje mi sie, ze za malo cierpliwa jestes i nie masz motywacji. Skoro zalezy Ci na mężu, czemu nie postarasz się? Czemu nie pojdziesz do sexuologa, czemu nie zmienisz podejscia, nie zaczniesz urozmaicac sexu.. Nie jestem w stanie tej biernosci zrozumiec, naprawdę. Ja nie byłabym szczesliwa gdybym widziala, ze moj facet jest przygnebiony, bo mnie nie podnieca, bo nie lubie sie z nim kochac. Wedlug mnie, choc Cie nie znam, gdybys nie byla tak bierna dalabys rade cos zmienic i czerpac korzysci z sexu. Nie tylko dla siebie.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Monika wydaje mi sie, ze za malo cierpliwa jestes i nie masz motywacji. Skoro zalezy Ci na mężu, czemu nie postarasz się? Czemu nie pojdziesz do sexuologa, czemu nie zmienisz podejscia, nie zaczniesz urozmaicac sexu.. Nie jestem w stanie tej biernosci zrozumiec, naprawdę. Ja nie byłabym szczesliwa gdybym widziala, ze moj facet jest przygnebiony, bo mnie nie podnieca, bo nie lubie sie z nim kochac. Wedlug mnie, choc Cie nie znam, gdybys nie byla tak bierna dalabys rade cos zmienic i czerpac korzysci z sexu. Nie tylko dla siebie.

    Nie potrzebuje porad od specjalisty..ze mna jest wszystko ok..faceci mnie pociagaja..mam ochote na sex…tyle,ze nie mam ochoty na wlasnego meza! Wiem,to jest straszne…mam nadzieje,ze mi przejdzie.

    I jeszcze jedno:staram sie zeby nam wychodzilo..naprawde 🙄

    jaskolkaj.1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A może warto spróbować czegoż zupełnie nowego ?? jakiż czas temu z mężem postawiliżmy na odmianę.. – zaczęliżmy szukać urozmaiceń naszego seksu, coż co na pierwszzy rzut oka w ogóle do nas nie pasowało, hmmm my np. zaczęliżmy rozmawiać o swoich fantazjach erotycznych i czytać też wyznania innych osób

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @jaskolkaj.1980 wrote:

    A może warto spróbować czegoż zupełnie nowego ??

    warto 😉

    @jaskolkaj.1980 wrote:

    jakiż czas temu z mężem postawiliżmy na odmianę..

    super! 😛

    [usunięto_link].1980 wrote:

    – zaczęliżmy szukać urozmaiceń naszego seksu, coż co na pierwszzy rzut oka w ogóle do nas nie pasowało, hmmm my np. zaczęliżmy rozmawiać o swoich fantazjach erotycznych

    extraaaa! 😀

    [usunięto_link].1980 wrote:

    i czytać też wyznania innych osób 😉

    tego jednak nie polecam. to raczej oddala od siebie.

    [usunięto_link].1980 wrote:

    ze swojej strony mogę polecić stronkę [usunięto_link] 😉

    no nie wiem. albo dobra. jak Twój mąż nie może Ci dogodzić, to może ja…
    chyba jednak nie, co? 👿 kurde, no musi być jakaż mięta, bez tego kiepsko się r****…

    waszyniarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:</em/

    @masażysta wrote:

    Co zrobić, gdy sex z partnerką wam się znudził?

    Zmienic partnera 😈 😈 😈

    W końcu jakaż rozsądna odpowiedź. Nic tak nie zafascynuje jak zmiana:)

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Akurat sposobów na urozmaicenie swojego życia seksualnego jest naprawdę bardzo wiele,wystarczy trochę kreatywnożci i szczera rozmowa. Może jakiż gadżet erotyczny lub sexi bielizna?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Urozmaicić sex"

Przewiń na górę