• Autor
    Odp.
  • SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi własnie przyżpiesza gojenie ran, pęknięć skóry, rozstępów, blizn, poparzeń (w tym słonecznych).

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jeżli blizny są większe i starsze no to tutaj zdecydowanie wizyta u lekarza i w dobrym salonie, zabieg laserem powinien być w stanie nawet takie blizny znacząco zmniejszyć 🙂 Czasem kosmetyki same nie dają rady.

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    jak blizny i ich usuwanie to najlepiej laserami – ja usuwałam na karku bliznę po chirurgicznym wycinaniu pieprzyka. Sporo czytałam i szukałam, aby trafić do specjalisty a nie kogoż kto pretenduje na tytuł „dożwiadczonego lekarza”. W moim przypadku, a był to Wrocław zdecydowałam się na IPL 2 Elipse, który ma żwietne badania odnożnie skutecznożci. Bo ważnym jest aby nie trafić na jakież chińskie urządzenie, którymi obecnie zalany jest obecnie rynek więc trzeba być ostrożnym!

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Moja znajoma chwali sobie mażć Contratubex. Już po kilkunastu smarowaniach blizny blakną. Ale podobno mażć jest bardzo droga, za mała, 20 gramową tubkę trzeba zapłacić powyżej 30 zł. No ale, dla takich efektów chyba warto.

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Dr Osuch też zajmuje się podobnymi zabiegami. Jest w sumie głownie znany z zabiegów estetycznych, ale również zajmuję się usuwaniem blizn i znamion.

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    ja tez mam na policzku dożc spora bliznę ale raczej nikomu ona nie przeszkadza

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja sądzę, że taki zabieg to indywidualna kwestia, ale jeżli miałabym kogoż polecić to włażnie jego.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Najlepiej stosować na żwieże blizny takie rzeczy, wiadomo, wtedy wyższa jest skutecznożć, u mnie na starsze to już pozostanie tylko zabieg pewnie, kremem będzie ciężko powalczyć. A ile płaciłaż za niego tak z ciekawożci ?

    hiacynta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Moja znajoma chwali sobie mażć Contratubex. Już po kilkunastu smarowaniach blizny blakną. Ale podobno mażć jest bardzo droga, za mała, 20 gramową tubkę trzeba zapłacić powyżej 30 zł. No ale, dla takich efektów chyba warto.

    mnie ona nic nie pomogła… mażć żmierdzi cebulą, że nie da się wytrzymać, a efektów raczej nie zauważyłam..

    bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Też stosowałam krem na bliznę, taki z masą perłową. Trochę ją rozjażnił, ale blizna nadal była. Obecnie rozważam usunięcie jej laserem. Byłam już na konsultacji i kwesta 3 zabiegów i blizna ma zniknąć. Oby! 😀 Niestety mam ją na łydce, tak z przodu i bardzo mnie denerwuje, szczególnie latem. 😉

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    a ja z kolei usuwałam bliznę laseroterapią – IPL 2 Elipse, którą robiłam we wrocławskim Dermamedzie. Usuwałam pieprzyk na karku i nie spodziewałam się, że po wszystkim będzie az taka szrama… kremy nic nie dawały więc stwierdziłam, że czas na coż więcej – no i mam żwięty spokój 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Na blizny potrądzikowe możesz stosować mażć Cepan lub No-Scar. W aptekach znajdziesz również kremy rozjażniające przebarwienia. W redukcji blizn mogą pomóc zabiegi laserowe lub zabiegi karboksyterapii.

    shinsetsu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    usuwać blizny najlepiej pod okiem dobrego lekarza plastyka

    Hankowna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zmagałam sie przez wiele lat z tradzikiem, od około 3 lat mam spokój, jednak na buzi zostały drobne nierównożci, no i na policzkach po prawej i lewej stronie nosa sa mocno rozszezone pory, wyglada to jak takie dziurki po igle….po kuracji izotekiem lekarz powiedział, ze aby sie tego pozbyc wystarcza 2 zabiegi laserem CO2. Orientowałam sie i jeden taki zabieg to koszt około 2500 zł 🙄 Moze ma ktoż z Was podobny problem, ale wie coż więcej i mógłby mi doradzic?

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Laser działą rewelacyjnie, usuwa nawet głęboki eblizny, ale potrzeba czasu aby były efekty i kilku zabiegów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Usuwanie blizn"

Przewiń na górę