• Autor
    Odp.
  • platek77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Witam!
    Moja Mama miała usuwane żylaki z obydwóch nóg. Ogólnie po zabiegu nogi wyglądają o wiele lepiej. Mama miała żylaki już bardzo duże i w fatalnym stanie i pół miała usuwane laserem a pół metodą tradycyjną bo okazało się, że ma tak powykręcane żyły, że laser nie dał rady. Ale na szczężcie chirurg był super specjalistą i wszytko dobrze się skończyło. Moim zdaniem nie warto czekać i zwlekać tylko szybko robić operacje bo potem z czasem jest coraz gorzej i można się doprowadzić do tragicznego stanu.

    KatarzynaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Żylaki są bardzo niebezpieczne i trzeba je usuwać.

    Alicja Wolska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dokładnie! Nie ma z nimi przelewek. U mnie w rodzinie jest to bardzo typowe by każdy w pewnym wieku doczekał się brzydkich żył, więc mamy już nasze rodzinne miejsce na laserowe usuwanie żylaków: alfamedycyna.pl/laserowe-usuwanie-zylakow/

    EWUS_91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja się zawsze bałam wszelakich operacji, nawet laserów. I dlatego szukałam czegoś mniej inwazyjnego. Znalazłam kuracje VENASANA – profesjonalny żel na żylaki. Mega polecam!!! Jestem po 9 dniu stosowania i naprawdę żylaki są dużo mniej widoczne. Także jeżeli nie chcecie od razu na stół operacyjny to podaje link https://venasana.pl/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " usuwanie żylaków"

Przewiń na górę