W jakich pozycjach zasypiacie? :)

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie wiem czemu mam jakas wene w wymyslaniu tematow 😆 pomimo,ze boli mnie glowa caly dzien 🙄 .

    W jakich pozycjach zasypiacie?? 😆

    Ja na poczatku spie na plecach lub na boku zwinieta w klebuszek 😛 jak sie przebudze,albo ktos mnie obudzi lub cos,to zauwazylam,ze mam rece w gorze i leze na plecach 😆

    A u Was jak jest? 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja zazwyczaj zasypiam na boku, lubie tez spac na plecach z rekami w gorze tak jak Ty Tigerko 😉
    Kiedy sie relaksuje lub sobie po prostu leze to zazwyczaj na brzuszku 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    lubie tez spac na plecach z rekami w gorze tak jak Ty Tigerko

    Hihi zapewne smiesznie musimy wyglądać w takiej pozycjii 😆 Jakby ktos powiedzial „rece do gory!” 😆 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja prawie codziennie żpię z G 🙂 wiec usypiamy w pozycji która nazywa sie na łyżeczkę 🙂 on żpi wtulony we mnie z jedna noga zgiętą a druga prosta… a wiecie ze ja ponoć tez żpię z rekami w gorze mój G mi to powiedział że jak on czasem sie przebudzi to ja żpię na plecach z rekami w gorze.. ponoć jak tak dzieci żpią to są zdrowe może z nami tak samo jest 🙂

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja żpię na… brzuchu. Nie wiem czy ktoż tak jeszcze ma, ale zasypiam z jedną ręka między piersiami, a drugą pod brzuchem. Tylko nic sobie nie myżlcie – jestem grzeczna jak aniołek 😛

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Plecki 😀

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    a ja sobie żpie zwinięta w kulkę 😀

    ewentualnie na brzuchu czasem 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    mój mąż odwraca się do mnie plecami a ja wtulam się w niego (lepsze to niż osobno)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja zaypiam na lewym boku,oswrócona do żciany(no w moim przypadku do podzuszek),potem obracam się na prawy bok i już spię 🙂 Zanim zasne to ja muze sie powiercić żeby odpowiednie miejsce znaleźć 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Zanim zasne to ja muze sie powiercić żeby odpowiednie miejsce znaleźć 😀

    Hehehe u mnie jest to samo!!I do tego godzinami ukladanie w miare wysoko poduszki! 😆 No i przy mnie musi stac szklanka wody bo ja spie z otwarta buzka bo inaczej nie umiem spac,wiec potem sahara w pyszczku. 😆 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Zasypiam na boku ale czasem budzę się na plecach 😉

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja spie na brzuchu jedna reke mam pod poduszka a druga na koldrze oczywisice przy lozku musi stac jakies picie 😆

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Jak żpię sama, to zasypiam na boku.. obojętnie którym.. zwinięta w kłębek ….

    A jak żpię razem z chłopakiem, to w pozycji na łyżeczki… no chyba, że jest bardzo gorąco to wtedy odsuwamy się jak najdalej od siebie i każde żpi po swojemu 😉

    Anielka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Sama na brzuchu, a z chłopczykiem to albo ma boczku na łyżeczkę, tyłem do niego. Albo tak na 3/4 on tak mówi. Że nie do końca na plecach i nie do końca na boczku:) Taki melanżyk dwóch pozycji

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    😆 Dzisiaj jak byla silna burza w nocy,to moj ojciec wszedl i pwoiedzial,zebym uwazala na okno otwarte bo burza jest i kwiczal z mojej pozycjii ,w ktorej spalam! Powiedzial ze smiechem,ze spalam jak wszedl,na brzuchu z nogami uniesionymi do gory i rece na boki.Hehe Fakt czulam,ze na rbzuchu spie ale nogi w powietrzu?:D 😆 kurcze komicznie to musialo wygladac.Teraz sie nie dziwie,ze nogi mnie bola.Ja nie wiem co w nocy robilam. :lol::lol::lol:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " W jakich pozycjach zasypiacie? :)"

Przewiń na górę