w jakim wieku chcecie mieć dziecko?

  • Autor
    Odp.
  • Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Jestem ciekawa w jakim wieku chcieliżcie by mieć dziecko ?
    Co byżcie zrobili gdybyżcie wpadli, i komu by najpierw o tym powiedzieli?

    Jeżeli chodzi o mnie ja bym już chciała mieć dziecko ale muszę jeszcze poczekać rok do żlubu, a jeżeli bym wpadła prędzej to bym Bardzo się cieszyła z tego powodu, mój chłopak również Już raz mieliżmy taką sytuacje okres się spóżnił 10 dni ale niestety nic nie było? A jak u wasz ? 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a ile masz latek?
    Ja zaszłam w ciążę mając 21 lat.
    Dziż myżlę że byłabym gotowa na jeszcze jedno ale, ale nie wytrzymałabym kolejnych 4 lat w domu ograniczona od żwiata 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    my tak do 25 roku by mieć dzidzie 🙂 a mam 21 🙂 no jak byżmy wpadli.. pewnie nie byłabym zachwycona an początku ale jak bym to „przetrawiła” to byłabym szczężliwa… komu bym powiedziała.. 1 osoba chłopak, 2 osoba mama 🙂 i rodzina 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja bym chciala miec tak w w wieku 23-24 lat. Teraz mam 19,5 takze jest jeszcze czas 😉
    Pierwszemu bym powiedziala mojemu Miskowi a potem to nie wiem…pewnie mamie 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    hmm mam 20.5 latek i chyba najbardziej chciałabym miec docko po skonczeniu studiów czyli gdzies za dwa latka 🙂 najpierw oczywiscie chłopak potem mama tata siostra rodzina:D

    Cithria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    planuję po 25 roku życia, ale nigdy nic nie wiadomo:P tzn. nie byłabym zadowolona (nawet bardzo) gdyby się teraz okazało, że jestem w ciąży, choć wiem, że mój facet by sie cieszył:P Ale mam po 20/21 lat więc jeszcze trochę 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak do 25 lat.Ale chciałabym mieć dziecko z kims,kogo będę kochała,kto będzie odpowiedzialny i dorobiony 🙂 Póki co się nie zanosi,a rodzice już marudzą,że dziadkami chcą być… 😀

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    kolo 30-stki, aczkolwiek nawet teraz nie bylaby to jakas wielka tragedia:)

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Tak 26-27 lat, teraz mam 20.5 i dwa kierunki na karku wiec nie bylabym wniebowzieta gdybym zaliczyla wpade 😉 no…ale w sumie to tatus moglby sie zająć ;P

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    W pazdzierniuku skoncze 22 lata i dzieci chcialabym miec tak 26-27 lat.Najpierw studia,przyjemnosci,wyjazdy,pozniej zakladanie rodziny.:) Nie wszystko odrazu.Na wszystko przyjdzie czas! 😀 A zkim dzieci? Z moim naukochanszym skarbem obecnym:) :** ktoremu nic nie brakuje.:)
    O ciazy pierwszy dowiedzialby sie oczywiscie moj Piotrus,nastepnie moja mamcia,tata,no a potem przyjaciele wierni. 😆

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    na razie jestem na etapie, ze w ogole nie chce miec dzieci 😉

    jednak jakby juz miala mi sie przydazyc jakas wpadka, to mam nadzieje, ze bedzie to po 30tce, bo teraz mam za duzo zawodowych planow, by sobie tak komplikowac zycie 😉

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    ja chcialabym tak po skonczeniu studiow(czyli za cztery lata najwczesniej).Teraz mam 20 lat,moj Misiek 22.Gdybysmy wpadli teraz na pewno dalibysmy jakos rade.Na studiach zawsze dziekanke mozna wziac,a Kochanie do pracy tez juz spokojnie moze isc.

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    powiem wam że późno chcecie mieć te dzieci ale oczywiżcie to jest wasza decyzja ja bym już chętnie teraz chciała mieć ale muszę poczekać jeszcze roczek niestety 😆 a po żlubie wtedy już tak, narazi to muszę nacieszyć się siostrzeńcem 3 letnim i drugim dzieckiem które moja siorka nosi pod brzuchem ale do stycznia dużo czasu heh,

    Lalique
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    mam 22 lata i ciagle czuje, ze sama jestem jeszcze dzieckiem i szybko mi sie raczej nei odmieni, wiec 'rozmnozyc sie’ 😉 planuje dopiero kolo 30. chcialabym miec juz troche ulozone zycie, sprecyzowana sytuacje zawodowa i rodzinna, by miec pewnosc, ze bede mogla zapewnic maluchowi wszystko, czego potrzebuje. ale wiadomo… zycie wszystko zweryfikuje 🙂

    Frutina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    ja mam 19 i staram sie o drugie, rowniczesnie bede sie uczyc zaocznie – juz wiem z doswiadczenia ze wszystko da sie pogodzic 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " w jakim wieku chcecie mieć dziecko?"

Przewiń na górę