• Autor
    Odp.
  • Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    o! ja już dawno powinnam mieć, ale się nie ułożyło. Teraz już o tym nie myżlę, choć czasem … Ehhh … życie.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja mam 19 lat, moj chlopak 20 i az nas roznosi na mysl ze moglibysmy miec dziecko 😀 oboje bardzo bysmy tego chcieli, ale postawilismy sobie waruneki-najpierw ide do pracy, on zmienia prace na lepsza, zamieszkujemy razem. i wtedy niech sie dzieje co chce 😀 i mysle ze to nastapi dopiero tak za 3-4 lata, zeby zarabiac tyle zeby utrzymac i siebie i dzieciaczka 🙂 no i zaczynam teraz studia wiec wypadaloby chociaz licencjat zrobic, magistra mozna pozniej 😛

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Myżlę że jak skończę studia.
    Chociaż gdybym wpadła to jakoż bym przeżyła.. 🙂 Bo w końcu dzidziuż to coż pięknego! 🙂

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Tak do 25 lat.Ale chciałabym mieć dziecko z kims,kogo będę kochała,kto będzie odpowiedzialny i dorobiony 🙂 Póki co się nie zanosi,a rodzice już marudzą,że dziadkami chcą być… 😀

    Przepraszam za uwagę, ale poszłabyż do łóżka z osobą, która nie kochasz??

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    hm z racji tego, że mam 21 lat mój Boj 20 [dzieciuuuuuuuuuuuuch 😉 ] to na razie nie planujemy.
    Może tak za parę lat 4-5.
    Pierwszy pewnie dowiedziałby się on…
    no chyba, że jakaż psiapsióła, która by się nawineła 🙂 Ale On i tak zyłby w przeżwiadczeniu, że dowiedział się 1 😛

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam 19 i staram sie o drugie, rowniczesnie bede sie uczyc zaocznie – juz wiem z doswiadczenia ze wszystko da sie pogodzic 🙂

    A ile miałaż lat jak urodziłaż pierwsze ?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam 19 i staram sie o drugie, rowniczesnie bede sie uczyc zaocznie – juz wiem z doswiadczenia ze wszystko da sie pogodzic 🙂

    😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " w jakim wieku chcecie mieć dziecko?"

Przewiń na górę