• Autor
    Odp.
  • jolibie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zostawiam na ostatnią chwilę, szczególnie że wakacje będą dopiero końcem sierpnia/początkiem wrzeżnia. Ale myżlimy o Hiszpanii albo Grecji 🙂

    kocyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Islandia:)

    dunsee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ależ Wam zazdroszczę :(. Ja niestety w tym roku nie mam urlopu. Liczba obowiązków nie pozwala mi na wyjazd. Obiję sobie jesienią!

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja nie wiem czy dostane urlop 🙁 ale chcieli byżmy gdzież za granicę

    magda6777
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W tym roku jedziemy z chłopakiem na miesiąc na kemping do Chorwacji. Bierzemy namiot, samochód i wziuuuuuu! Uwielbiamy spędzać czas na łonie natury, a kempingi w Chorwacji są naprawdę cudowne. Jedziemy we wrzeżniu, bo oczywiżcie jest dużo taniej.

    Bless900
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Sunrise Festival w Kołobrzegu moje drogie. Tu bawię się najlepiej!

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    już mamy oplacone wakacje i lecimy do grecji 😉

    aldon99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Stawiam na wakacje we Włoszech, w słonecznej Toskanii 🙂

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Od 30 lipca będziemy w Ustroniu.Trochę chcemy po górach pochodzić, a na 1 -sierpnia kupiliżmy sobie bilety na galę piosenki biesiadnej, tak na lepszy humor 🙂 Podobno ładny amfiteatr jest w Ustroniu, jeszcze tam nigdy nie byliżmy.

    zielonyszaliczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja poluję na jakies last minute tylko trochę się martwię czy będzie dokąd..:/ Turcja i Afryka na pewno odpada, myslicie ze Grecja to dobry pomysł mimo całego tego zamieszania..?

    paulinaa89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja poluję na jakies last minute tylko trochę się martwię czy będzie dokąd..:/ Turcja i Afryka na pewno odpada, myslicie ze Grecja to dobry pomysł mimo całego tego zamieszania..?

    Jeżli chodzi o turystykę, to sytuacja Grecji włażciwie nie zmieniła się od poprzedniego roku. Ceny są zbliżone do tych z poprzedniego roku. Warto jedynie pamiętać o zaopatrzeniu się w większą ilożć gotówki, oraz zabraniu kilku żrodków płatniczych.

    Szysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie w tym roku zachwyciła Okuninka. Można powiedzieć, że to miejsce dobre dla każdego. Jezioro Białe z czystą wodą, przy pomożcie można zobaczyć narybek i znaleźć raki. W pobliżu są żcieżki rowerowe i lasy. Jezioro dzieli się na dwie czężci. Ożrodki, gdzie panuje spokój oraz położone bliżej miasteczka pokoje do wynajęciach w hotelach itp. Samo miasto wygląda jak jedna z nadmorskich miejscowożci sklepiki, knajpy, wieczorem dyskoteki i wesołe miasteczko. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom z dziećmi.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja byłam w Chorwacji i bardzo mi się tam spodobało. Odwiedziłam Jeziora Plitwickie oraz środkową Dalmację.

    vizalek4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jak wam mijają wakacje piszcie pod spodem co robiliżcie

    ann_93
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dostałam urlop na koniec sierpnia 😀 😀 Szykuje się dziesięciodniowy wyjazd na południe Europy, zwiedzanie, odpoczynek…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje 2015"

Przewiń na górę