Wakacje tuz tuz….

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No wlasnie wakacje nadchodza.Gdzie najchetniej spedzacie wakacje?? 🙂 Jakie sa wasze ulubione miejsca?

    Ja osobiscie kocham WLOCHY!bardzo lubie wloskie plaze,duzo zieleni,kwiatko,rozrywki na caly dzieeeen!Nie lubie sie nudzic! I tam nie mzoan sie nudzic!8 razy pod rzad bylam w Rimini (za Wenecja),gdzie mozna spotkac wielu Polakow:D )jak wszedzie;p).W Rimini wielkie piaszczyste plaze,zadbane,grabione,czyszczone,lezaczki i nie lezaczki;p,gorace morze adriatyckie,mase sklepow,dyskoteka 3 poziomowa!Rewelacyjne klimaty!Razx bylam i coprawda uciekalam bo blondynka ejstem a wlosi jak widza blondi to jak psy gonia wiec dziewczyny uwazajcie! 😆 😛 (A tak wogole nigdy wlocha za meza!!Tylko kocha samego siebie,swoja mamusie a na koncu zona).Bardzo podoba mi sie rowniezWenecja pomimo lekkiego smrodku od wiecznych zalan w koncu wsjo na wodzie jest,ale i tak Wenecja ma swoje + poniewaz faktycznie czuc romantyczna atmosfere,ciekawe zabytki i masakrycznie duzoo turystow!:) San Marino tez polecam!W Rzymie nigdy nie bylam ale bo jakos nie ciagnie mnie akurat tam.Wogloe umiem troszke po wlosku sie dogadac rpzez to,ze tam sie bywalo;p Teraz z 3,4 lata nie bylam we WLoszech:( Ale mysle,ze jak nie to przyszle wakacje musze wyjechac tam!:) W tym roku pozostaje nasz Baltyk,ktory rowneiz ma duzo + bo jako jedyne pachnie!Jodu tyle,najladnieze zachody slonka jakie widzialam sa nad Baltykiem!:D Jednego czego nie cierpie to masakryczne sciski na palzy,syf na palzy i przewaga choloty,nie ludzi. 😈 No i na dluzszy pobytto nuda.Np na 2 tyg. to wolalbym za granice ejchac a za ta sama a nawet ciut tansza kwote.
    Bylam rowneiz w Hiszpanii lecz tam mi sie niezbyt podobalo.Zwirkowe plaze,a tak malo atrakcjii,owszem imprezy tez byly ale jakos nudnawo sie czulam .No chyba,ze bylam w malej miescowisci niedaleko Barcelony.(apropo Barcelony POLECAM!Podobalo mi sie tam!I park Gaudiego rewelacja! 😆 ).

    A tak wogole to chcialabym zwiedzic w swoim zyciu u boku mojego slonka:*, Grecje,Tunezje i Egipt(uwielbiam piramidki,mumie itp.).;p

    A Wy gdzie najchetniej wyjezdzacie?Lub byliscie?

    Czekam na odpowiedzi.:)
    Pozdrawiam. 😆 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o rety skonczylam czytac po 5 linijce. za co przepraszam ale zal czytac dalej bo nigdzie nie bylam poza Polska. a przepraszam jak mialam 5 lat to chyba w dawnej czechoslowacji bylam z rodzicami na wczasach ale nie pamietam z nic poza kenem ktorego mi tam kupionego 🙂

    przechodzac do tematu. mielismy z mezem wyjechac na wczasy nad morze. jednak zdecydowalismy sie na zakup nowego wypoczynku ze skory.
    wiec moze w przyszlym roku na mazury pod namiot

    czy ktos jest w mojej sytuacji – musi skrobac sie z kasa i wybierac przyjemnosc na rok… ?

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Włażnie! Polska jest tak wspaniałym krajem! Jakże różnorodnym! Mamy morze, góry, jeziora, wspaniałe lasy! Im więcej podróżuję tym bardziej jestem zachwycona naszym krajem. 🙂 Nad morze rzadko jeżdżę bo nie przepadam za leżeniem morsem na plaży. Wolę aktywny wypoczynek. Do Zakopanego też się raczej nie wybieram bo zrobiło się trochę ciasno. Na szczężcie mamy nie tylko Tatry. Kto nie był, polecam Góry Stołowe. Niewielkie ale o tak niesamowitych kształtach! Nigdzie nie widziałam czegoż podobnego. Najczężciej jeżdżę nad rozlewiska Biebrzy bo blisko i związane z moją pasją. Chętnie wracam też w Bieszczady “ koniec żwiata 😉 Białowieża zachwyca niepowtarzalnym starym lasem i oczywiżcie żubrami, Żubrem i Żubrówką 😉 Już nie mogę się doczekać aż uda się wyrwać z betonowej dżungli.

    Tigerka zapraszam do relacji z Egiptu, wycieczki są coraz tańsze (zwłaszcza w zimie) więc coraz więcej osób może zobaczyć wspaniałożci tego kraju 🙂 [usunięto_link]

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja wakacji nie mam 🙁 ale wybieram sie w czerwcu do Londynu do znajomych na kilka dni

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    U mnie wakacje w sumie trwają od maja do końca wrzeżnia, mimo tego ,że chodzę do szkoły to żrednio co dwa tygodnie gdzież w jakiejż czężci Polski jestem. Ale co do wakacji to wybieram się w góry w Tatry lub Bieszczady , a potem na Mazury :).

    Najbardziej odpowiadało mi w Murzasichle cudowne dwa tygodnie w górach jakież dwa lata temu.
    Oraz ostatnio Bytom , na śląsku ale to pobyt dwudniowy w każdym razie było cudownie!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ehhh te wakacje pewnie spędzę w pracy 🙁 ale może w weekendy będę gdzież jeździć sama nie wiem. W tamtym roku byłam na Węgrzech i na Słowacji i było żwietnie. Zobaczymy jak te wakacje będą wyglądać niestety nie zapowiadają się dobrze 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie no ja rowniez kocham Polske!Jetsem pieknym ,zielenistym krajem,z pieknymi ,pachnacymi lasami,jeziorami,gorami i morzem.Szkoda,ze wszedzie mam daleko i nad mroze i w gory:/ U mnie rowneiz nie za fajnie z pieniazkami wiec nie chulam tak stale na wyjazdy nie myslcie sobie!Bo tak to odebralam 🙄 Pzoatym jeszcze w tym roku ne wiadomo gdzie wyjade z moim misiakiem,i czy woogle gdzies wyjedziemy bo wiadomo praca….ciezko z urlopem 🙁 😥 a ja szkola …jeszcze nie rpacuje aczkolwiek zamierzam powoli juz szukac pracy. 🙄 🙁

    Ale co tam czas pokaze i cieszmy sie kazda chwila wolna! 😆 Przede wszystkim sloneczko,usmiech na buzi i jest weselej rpawda dziewczyny? 😆

    Pozdrawiam. 😉

    P.S.Mosquito dzieki za info! 😉
    😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja nie wiem jeszcze co będę robic w wakacje.Jak zwykle w ostatniej chwili coż się wymyżli 😀 Miałam bardzo ciężki rok… jedyne wakacje o jakich marzę to samotny wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w malowniczej wsi 🙂 Muszę wkońcu sobie wszystko poukładac a spokuj i cisza na pewno mi w tym pomogą 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no tak jak co roku to morze – Sarbinowo kolo Koszalina 🙂
    tak to pewnie zakopane i reszta sie okaże 🙂

    dluga192
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ja uwielbiam w góry jeździć 😀

    Roska191
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ja chyba nad morzem najbardziej lubię 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje tuz tuz…."

Przewiń na górę