Wakacje z rowerem?

  • Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Chciałąby zabrać ze sobą na urlop 2 kółka. Mam samochód z relingami i zbieram się do zakupy bagażnika na rowery, ale zupełnie nie wiem, czym powinnam się kierować? Poradźcie…

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Relingi na pewno powinny być wytrzymałe i dobrze zabezpieczać rowery. Jeżli ci sie chce, to warto sie p****żć do dwóch trzech sklepów i podpytać sprzedawców i potem te opinie porównać.

    mamma_mia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    @werka: a słyszałaż, że jest też możliwożć wypożyczenia bagażników?
    Jeżli nie używasz ich czężciej niż raz do roku – czy warto wydawać pieniądze i zagracać sobie piwnicę/garaż?
    poszukaj firm z swoim mieżcie i okolicy w google. na pewno uda Ci się coż znaleźć.
    Jeżli nie – może jakiż znajomy ma?
    W ostatecznożci zawsze można kupić.
    Najlepsze są te bagażniki montowane na tylnym zderzaku. Nie ograniczają widocznożci, stabilniej się jeździ i wiatr nie wyje ani nie spowalnia:)

    poszukaj:)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    mamma_mia – powiem Ci, że nie słyszałam o możliwożci wynajmu:) Włażnie przeglądając modele natknęłąm się na taki bagażnik na klapę. Obawiem się tylko, że on jeszcze bardziej mi wydłuży i tak już długą furę/kombi/. Jeździłyżcie z takimi bagażnikami?

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    przepraszam że się wtrące to wszystko zależy jaki masz samochód i ile chcesz na to wydać?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Moj samochód to BMW e39 touring/ z relingami, ale bez haku więc bagażniki na hak odpadają 🙁 /. Chciałabym zamknąć się w 1000zł, ale jednoczeżnie chodzi mi o bagażnik, który posłuży parę sezonów 😀

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    podajże widziałem coż takiego w Realu. Sorry nie w Realu tylko koło Reala jest sklep z akcesoriami samochodowymi. tam coż takiego widziałem. jutro będę tamtendy przechodził to zobacze ile kosztuje i wypytam się o bagażnik. odezwe się jutro

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    firma nazywa się Feu Verd czy jakoż tak. Ja widziałem ją koło King crosa grochowie w warszawie. nie wiem gdzie sie jeszcze znajduja, musisz poszukać w sieci. tam mieli duzy wybór bagażników.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ok. Dzięki za info, zaraz oblukam ich stronkę 😀

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Werka i jak? opłaca się tam zakładać bagażnik?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Chyba [usunięto_link] kupię 🙂
    Dużo tańszy niż przwidywałąm, więć jeszcza na box na dach wystarczy:) Co sądzicie?

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    nie jest zły. cena chyba też dobra. widziałęm w ofercie że można kupić na raty, to też jest dobra wiadomożć. tylko czy są odsetki?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Powiem Ci, że nie pytałam… Ale w tym tygodniu tam będę, więc mogę zapytać 😉

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    zapytaj się. Jak bedzie się opłacało to ja też kupie 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Z tego co wiem to warunkiem sprzedaży na raty jest wykupienie ubezpieczenia, ale reszty się dowiem:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje z rowerem?"

Przewiń na górę