• Autor
    Odp.
  • kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    W przyszłym roku zrobię sobie samotny wypad na wież,bo z tego co pamiętam takie miałam plany na minione wakacje… chociaz muszę przyznać,że nie jestem pewna czy ciągle potrzebuję wyciszenia… 😉

    Dokładnie o takich samych wakacjach myżlałam już dawno i obiecałam sobie, że w przyszłym roku muszę się gdzież wybrać. Rano budzić się, żpiew ptaszków hmm co chyba coż dla mnie.

    Dorotea
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    W tym roku byłam nad naszym polskim morzem.
    Fotki jeszcze nie wywołane.
    Często jeżdżę do Grecji.
    Niestety nie umiem wstawić fotki.Jestem na opcji „odpowiedz” i nie ma tu żadnej zakładki typu „dodaj plik” 🙁

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Mam nadzieje,ze w wakacje letnie 2008 w koncu spedze je w Tunezjii lub moim ukochanym kraju jakim jest ITALY! Oczywisie z moim misiakiem! 🙂 Bylam we Wloszech parre razy z 8 czy 9 i za kazdym razem prawie to samo miejsce : Rimini ,niedaleko San Marino a ciut dalej od Venezzi. Uwielbiam wloska kuchnie,kulture,zabytki,widoki,przyrode,no i PLAZE!!!!!! 😆 W Tunezjii jeszcze nie bylam ale kombinujemy bo z checia bym tam zobaczyla jak jest. Tylko najbardziej czego sie boje? To LOT SAMOLOTEM!!!! 😯 😕 Predzej trzeba mniebedzie upic na amen lub walnac porzadnie 😆 zebym przespala lot bo ja to nerwusek straszny i reaguje na cisnienia baardzooo… 🙄 👿 Coz.. moze sie przelamie,bo chce zobaczyc Tunezje o! 🙂
    Egipt mnie zawsze krecil pod wzgkledem piramid,mumii i zabytkow,zawsze interesowala mnie archeologia ,jednak po opinii znajomych nie hcialabym tam leciec bo ponoc straszny syff i chorob! :/

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Niestety nie umiem wstawić fotki.Jestem na opcji „odpowiedz” i nie ma tu żadnej zakładki typu „dodaj plik” 🙁

    wejdz na te strone i wklej fotki [usunięto_link].

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje :)"

Przewiń na górę