Walentynki? Co wy na to ?

  • Autor
    Odp.
  • malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Witam serdecznie. Siedziałam cały dzien i sie zastanawiałam co moge podarowac mojemu kochanemu na walentynki. Chciałam go zabrac gdzies na wycieczke do Wrocławia albo Poznania, ale niestety dzisiaj znowu oblałam egzamin na prawko. A pociągiem to pół dnia w tą i z powrotem.
    Wiec niewiem co teraz mam wymyżlec.

    Jak macie jakies pomysły prosze o odpowiedź 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    witam

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    witam

    Toż się Zielonooka wypowiedziała, że hu hu 😆 😆 😆

    Maleńka – wycieczka to fajny pomysł, nie odpuszczaj tak łatwo 😉 Może po prostu wystarczy coż w jej planach pozmieniać; wybrać coż bliżej Waszego miejsca zamieszkania, albo do Wroca wybrać się prywatnym przeożnikiem miast ciopongiem? A może to Twój mężczyzna ma PJ? I mógłby prowadzić? Wtedy porwiesz go w Walentynki jako swojego zakładnika i będzie Cię musiał zawieźć w sobie nie znane, a Twoje zaplanowane miejsce? 😉 Możliwożci jest wiele!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dwie zarwane noce i trzecia w perspektywie taki efekt dają:)

    Do rzeczy: Może wycieczka po waszych ulubionych zakątkach, tu się poznaliżmy tu chodzilismy na randki itp?

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Tak ma prawko, moze i go porwe ale napewno nie na dłuzej niz jeden dzien ze względy na wiek (19 lat to ten czas kiedy rodzice trują tylko o maturze wiec nic z tego zeby sie urwac na pare dni)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kup mu bokserki i misia z napisem love…

    😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    kup mu bokserki i misia z napisem love…

    😆

    Eeee takim hardziorem to może lepiej niech nie p****żdża 😆

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    kup mu bokserki i misia z napisem love…

    😆

    Eeee takim hardziorem to może lepiej niech nie p****żdża 😆

    moze byc dwuznaczny prezent:P a tak serio to ja nic nie kpuje, nawet nie wiem czy gdzies pojdziemy, a jesli nawet to bedzie to takie normalne nasze wyjscie na kolacje:)

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja nic nie kpuje, nawet nie wiem czy gdzies pojdziemy, a jesli nawet to bedzie to takie normalne nasze wyjscie na kolacje:)

    Na początq naszego związku też mieliżmy takie lajtowe podejżcie, bo „przecież walentynki obchodzimy codziennie”. Ostatnio jednak zaczęliżmy przywiązywać większą uwagę do detali i teraz nasze zwykłe, codzienne kolecje w domu…bywają niezwykłe 😉 Tak więc pewnie 14 pourywamy się na urlopy i…no włażnie 😉 I np. spędzimy ten dzień w Budapeszcie? Kto to wie 😉

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Jeżli któreż z Was mieszka samo bez rodziców a już jesteżcie bliską parą, to proponuję, abyż ( jeżli umiesz gotować ) zrobić pyszną kolację przy żwiecach a potem… 😳 😳 i myżlę, że to będzie najlepszy prezent na Walentynki i dla Ciebie i dla Niego a, co do kupowania, to misio nie jest złym pomysłem, albo ładne ble roczki do kluczy kup Mu 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Walentynki…
    Szczerze to mnie zawsze to żwieto denerwowało. Nie chodzi o to , że jestem sama. Jakoż nie widzę w tym nic szczególnego. Wszędzie pełno tych wrednych czerwonych sztucznych serc. Prezenty walentynkowe… Kolejny powód na strate kasy. Jeżli kiedykolwiek będe w jakimż związku to na pewno nie bede swietowac tego czegos.

    A co do tematu. Wycieczka… Pomysl fajny, skoro swietujecie walentynki to pomysł na prawde fajny 😉

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jeżeli chcecie gdzież wyjżć, a wycieczka odpada, to zawsze możecie się wybrać do kawiarnii, teatru czy gdzie lubicie. Takie wyjżcia są zwykle bardzo przyjemne 😀

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    ausia… z ta kolacja to dobry pomysł:P popieram.
    dodatkowo możesz sobie kupić jakąż ładną, zmysłową albo fikużną bieliznę i sama będziesz jego prezentem:P

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Nie obchodzę tego żwięta jakoż. Owszem kwaitek dla kobiety, albo bukiet. Ale nic nie z serduszkami, ani jakichż p****ół. Ogólnie według mnie sztuczne żwięto wygenerowane dla zaspokojenia rynku konsumenckiego. Jak się kogoż kocha to będzie się miało kiedy muv powiedzieć kocham etc.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Walentynki? Co wy na to ?"

Przewiń na górę