WALENTYNKI tuż, tuż

  • Autor
    Odp.
  • Kristin
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No cóż moi drodzy 🙂 Nie długo walentynki. Jak zamierzacie je spędzić? Co dasz na walentynki swojej ukochanej osobie? Macie pomysły? Podzielcie się :)[/b]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no my tam walentynki to tylko tak symbolicznie bo 15 lutego mamy rocznice: 4 lata nam pykna…
    jeszcze nie myslalam o tym jak je spedzimy… 🙂

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    posiedzę sama i się powku*wiam na ten dzieńn 🙄

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    a ja wlasnie zaplanowalam zrobic prezent 😀
    jak ide do sklepu to widze milion serduszkowych straszydel ktore ogolnie mi sie nie podobaja… i tak mysle sobie… ze po co wydawac na takie rzeczy sianko wkoncu mozna wydac je na cos bardziej pozytecznego… 😉

    nie wiem czy to dobry pomysl ale wymyslilam ze zrobie obraz stworzony z naszych zdjec z jakimis komentarzami z wierszy ktore sobie piszemy i z jakis tekstwo ktore zapisuje na kartkach…

    jak myslicie??
    dobry pomysl ??

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mysle ze tak… ciekawy pomysl…
    ja mu na walentynki.. kupie chyba kremik do suchej skory…
    a na rocznice moze w gory na weekend… hm.. jeszcze nie wiem 😛

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja w walentynki bralam slub. to bedzie nasza 3 rocznica slubu.
    nie mam pojecia co przygotowac ani wogole…
    moj maz mial miec urlop w ten dzien i mu nie dali nawet dnia wolnego 🙁

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…ja zapewne spedzę ten dzień przed komputerem albo TV…full romantyzm 😆

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Ja pewnie z moją połówką wybiorę się do jakiejż przytulnej knajpki albo do kina na jakiż fajny film. Plany nie są jeszcze do końca sprecyzowane. A o prezencie to nawet nie wspomne bo nie mam zielonego pojęcia. 🙁

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    posiedzę sama i się powku*wiam na ten dzieńn 🙄

    musze jednak zmieć te cudowne plany 😛 ponieważ od kilku dni mam już z kim spędzać ten dzień i się zastanawiam włażnie co by tu kupić/wymyżlić …

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    posiedzę sama i się powku*wiam na ten dzieńn 🙄

    musze jednak zmieć te cudowne plany 😛 ponieważ od kilku dni mam już z kim spędzać ten dzień i się zastanawiam włażnie co by tu kupić/wymyżlić …

    Farfalla, moje gratulacje. Mam nadzieję, ze miło spedzisz ten dzień wraz ze swoim wybrankiem.:lol: 😆 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ja mialam miło spedzic ten dzien a tu sie okazuje ze chyba nie ma co szykowac i nastawiac sie na wielkie niespodzianki bo własnie mi sie zwiazek rozpada….smutno ze własnie w miesiacu zakochnych…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    farfalla
    hm.. pomyslow jest duzo…
    np.
    bokserki, majcioszki, misia do kluczy, serduszko srebrne do przypiecia jesli ma jakis lancuszek branzoletke.(ja mojemu kupilam ma przy lancuszku do dzisiaj) ramke z waszym zdjeciem, kolacja we dwoje… nie wiem co jeszcze nie mam pomyslu teraz 🙂

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    dziż miałam ochotę kupić kartke walentynkową i miałam problem! Nie było żadnej na której by NIE pisało I love you czy kocham Cię…. A nie chcę kupować takiej kartki ze względu na żwieżożć tej znajomożci. Poszukam jeszcze w przyszłym tyg. 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    zobacz w empiku tam na pewno znajdziesz odpowiednia bez wyznan miłosnych a przy tym ciekawa i co najważniejsze oryginalną, no chyba ze sama ją zrobisz?? 😀

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    jestem tu nowa.Ja pewnie z moim M spedze wieczor w domu przy jakims jedzonku 🙂 ,a co do prezentow to my dajemy sobie tylko kartki walentynkowe i jeszcze dostaje kwiatka 🙂 .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WALENTYNKI tuż, tuż"

Przewiń na górę