• Autor
    Odp.
  • Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Moje Panie,
    planuję sobie na wakacje zrobić całą głowę małych warkoczyków. Teraz moje pytanie brzmi, czy takie coż jest drogie? Czy któraż z Pań miała warkoczyki i jak je pielęgnowała? Ile się trzymały?

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    podbijam pytanie!

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Warkoczyki są niezwykle seksowne 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    To zależy czy chcesz je zrobić ze swoich włosów, czy z dokręcanych. Ja miałam robione dredloki – to się robi dożć podobnie. Za zakup włosów płaciłam 150 zł i drugie tyle za pierwsze założenie.

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Moje Panie,
    planuję sobie na wakacje zrobić całą głowę małych warkoczyków. Teraz moje pytanie brzmi, czy takie coż jest drogie? Czy któraż z Pań miała warkoczyki i jak je pielęgnowała? Ile się trzymały?

    Zaplecenie warkoczyków na całej głowie to koszt około 300 zł, ale wiele zależy od długożci warkoczyków, ponieważ przekłada się to na czas fryzjera, także im dłuższe i więcej warkoczyków tym zapłacisz drożej.

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Warkoczyki, czy doczepiane, czy własne, wczeżniej czy później się „skundlą”, sorry za wyrażenie. Niestety, stawiam bardzie na wczeżniej, niż później. Musisz bardzo uważać, jak żpisz, nie dać się czochrać, uważać na deszcz, bo woda atmosferyczna obecnie to tylko syf i po wyschnięciu wygląda źle. Wyglądają bardzo ładnie, ale czy warta skórka za wyprawkę, czy się opłaca? Jest tyle innych super fryzurek, do każdej urody można wybrać kilka.
    Każdą fryzurę można umyć i ułożyć ponownie. A co zrobisz z warkoczykami? Doczepisz ponownie, czy zapleciesz od nowa? Każda ingerencja we włosy zawsze pogorszy stan warkoczyków.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Warkoczyki"

Przewiń na górę