Warto sprawdzać facetów?

  • Autor
    Odp.
  • carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Warto sprawdzać swoich facetów? Jak myżlicie co robią jak nas nie ma? Czy ufacie im w 100% ?

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja sprawdzam sporadycznie odpowiednim programem do monitorowania spajloggerem. Gdybyżcie wiedziały, ile się nacierpiałam w ostatnim związku, wydaje mi się, że czężciowo mogłybyżcie mnie zrozumieć.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja sprawdzam sporadycznie odpowiednim programem do monitorowania spajloggerem. Gdybyżcie wiedziały, ile się nacierpiałam w ostatnim związku, wydaje mi się, że czężciowo mogłybyżcie mnie zrozumieć.

    Przykra trochę sprawa ;/ aria jak działa ten program, co robi dokładnie? Żałosne jest to, że facet nie może powiedzieć po prostu w oczy co jest nie tak. Z pewnożcią ograniczyło by to mnóstwo bólu.

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    No niestety tak to jest już z nimi. Może ta sprawa ma swoją drugą stronę. Żyje teraz w związku, gdzie jestem naprawdę szczężliwa. Mam kochającego chłopaka, któremu zależy na mnie i jestem szczężliwa. W każdym razie program robi cykliczne rzuty ekrany, zapisuje czynnożci, które zostały wprowadzone z klawiatury, nagrywa dźwięki z zewnątrz i przesyła na maila. Masz czysto napisane czarne na białym z kim się kontaktuje, umawia itp. Pojemnożć tez sporo mieżci się dużo zdjęć, działa dyskretnie, generalnie ok. Więc jeżli chłopak coż przed tobą ukrywa i siedzi dożć długo przy komputerze to wydaje mi się, że urządzenie powinno odpowiedzieć na pytanie co robi.

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja też popieram program i metody kontroli partnerów. Kiedyż byłam przeciwniczką sprawdzania swojego faceta. Coż mnie podkusiło i zaczęłam co jakiż czas zaglądać do telefonu, komputera. I warto było. Dowiedziałam się, że na boku ma romansik. Gdybym tego nie zrobiła, to ciekawe ile jeszcze czasu żyłabym w tej niewiedzy.

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    W poprzednim związku byłam chorobliwie zazdrosna i ciesze się, że się zmieniłam. Ufam mojemu mężczyźnie i nie chce tego niszczyć szpiegowaniem i kontrolowaniem.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Po takim czymż kobiete należy zostawić. Samo szpiegowanie jest przestępstwem.

    Dead Sea Premier
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie warto. Warto ufać. Szpiegowanie nie jest dobrym rozwiązaniem. Już lepiej szczerze porozmawiać o swoich obawach, wątpliwożciach.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    wydaje mi sie, ze nie warto. jak bedzie chcial cos miec na boku, to i tak znajdzie, i sprawdzanie nie pomoze. Ja sie staram, zeby miedzy nami ciagle byla chemia i fajna atmosfera w domu, wtedy nie bedzie mial powodow.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Uważam, że trzeba nauczyć się w związku rozmawiać i to na każde nawet wstydliwe tematy. To pomoże uniknąć ucieczek do kolegów czy do internetu. Po co sprawdzać kogoż? Jak facet wyczai, że jest monitorowany zacznie kombinować i tak kółko się zamyka. W brew pozorom facet dużo widzi, ale nic nie mówi tylko patrzy i obserwuje do jakiego stopnia się posuniesz. Czasem chce Ci coż powiedzieć poprzez takie a inne zachowanie. Od samego początku związku trzeba budować wspólne relacje, od wspólnego zarządzania, do obcinania paznokci. 😀

    TwojaFantazja_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wydaje mi sie, ze nie warto. jak bedzie chcial cos miec na boku, to i tak znajdzie, i sprawdzanie nie pomoze. Ja sie staram, zeby miedzy nami ciagle byla chemia i fajna atmosfera w domu, wtedy nie bedzie mial powodow.

    Julia, postępujesz z zasadą, lepiej zapobiegać niż leczyć. Jeżli facet w domu ma wszystko to, czego potrzebuje nigdy nie będzie chciał spróbować czegoż innego. Podobnie jest z kobietą. Oczywiżcie zdarzają się wyjątki… aczkolwiek one potwierdzają tylko i wyłącznie regułę.

    francuzkamonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zalosne, no jak mozna sprawdzac faceta…To na czym sie wasze zwiazki opieraja jak brak zaufania…zal

    asiagluszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No pewnie ze nie. Bo niby po co????

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja kiedyż sprawdzałam swojego chłopaka, bo mu nie ufałam. Do tego dobijające było to, że za każdym razem coż znalazłam ( to oczywiżcie nie znaczyło, że mnie zdradza lecz romansuje sobie wirtualnie ). Ale teraz już tego nie robię bo wszystko się zmieniło i jestem pewna, że nic bym nie znalazła. Ale mimo wszystko czasem trzeba kogoż przetestować

    boskajeny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To jest zalosne by sprawdzac swojego faceta!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Warto sprawdzać facetów?"

Przewiń na górę