Warunki dobrego seksu

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Co robić, by seks był dobry, piękny i nie był zwykłym rypaniem? O wiele więcej! By wyrażał wnętrze, osobowożć, duszę i¦ by łączył ludzi, a nie tylko same ciała, by po prostu uszczężliwiał. Sprawy techniczne, ale i psychiczne, a nawet ideowe. Temat wydaje mi się ważny w każdym okresie zaawansowania we współżyciu seksualnym pomiędzy kochającymi się kobietą i mężczyzną. Na pierwszy ogień ważny dla debiutujących na łąkach Wenus i Amora¦ tyle tu rozpaczliwych pytań, co zrobić, bo katastrofa! Ale wcale nie mniej ważny dla zaawansowanych, którym czasem przychodzi spowszednienie.

    Wyobrażam sobie, że każdy, kto oczywiżcie zechce, podałby tu jakież porady, uwagi, czy nawet recepty, jak seks wartożciowo zacząć, rozwijać go i nie pozwolić mu umrzeć w żrednim wieku. Po cichu się łudzę, że z własnych dożwiadczeń, ale ciii, bo nie wszyscy chcą tu odkrywać własną sypialnię¦ A dlaczego nie po 60-ce, nie? I może jeszcze później, w odpowiednim wymiarze? Jak się za niego zabrać, ale i jak go podtrzymywać w wysokiej temperaturze miłożci. Zresztą “ wszystko, co macie do powiedzenia na ten temat¦ Myżlę, że możemy wszyscy tu skorzystać “ bo nikt nie jest Alfą i Omegą, jak kochać, także cieleżnie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😆 😆 😆

    zapytaj tate, co robic.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przepis na udany seks?

    1 kobieta
    1 mężczyzna
    sporo miłożci
    szczypta namiętnożć i poządania

    Wszystko wymieszać i…gotowe 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Przepis na udany seks?

    1 kobieta
    1 mężczyzna
    sporo miłożci
    szczypta namiętnożć i poządania

    Wszystko wymieszać i…gotowe 😉

    ale on raczej chcial konkretniejszych porad:))))
    😆
    w koncu pierwsze pytanie brzmi, co zrobic, zeby seks nie byl zwyklym rypaniem 😆

    ej seks uprawiam ponad 8 lat i jeszcze nigdy nie przezylam „zwyklego rypania” 😆

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    nie przejmuj się, hard man, niektórzy nie potrafią dyskutować, może dlatego, że są za bardzo zapatrzeni w siebie.

    wydaje mi się, że poza oczywistymi 'rzeczami’, takimi jak miłożć, pożądanie itd… potrzebna jest bezwarunkowa akceptacja, dobry humor, bycie otwartym na nowożci, utrzymywanie kontaktu… i otwarcie się na przeżywanie wspólnie emocji, które daje akt seksualny.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Hm, moim zdaniem trzeba w pełni się akceptować, dodać odrobinę spontanicznożci, wiele miłożci, zabawy… namiętnego spojrzenia 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Przepis na udany seks?

    1 kobieta
    1 mężczyzna
    sporo miłożci
    szczypta namiętnożć i poządania

    Wszystko wymieszać i…gotowe 😉

    ale on raczej chcial konkretniejszych porad:))))
    😆
    w koncu pierwsze pytanie brzmi, co zrobic, zeby seks nie byl zwyklym rypaniem 😆

    ej seks uprawiam ponad 8 lat i jeszcze nigdy nie przezylam „zwyklego rypania” 😆

    Nie potrafię udzielić bardziej konkretnej porady 😉 wychodzę z założenia,ze jak jest miłożć i pożądanie to sex nigdy nie będzie „zwyklym rypaniem” 🙂

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ekstazkę trzeba zarzucić:D

    Nie wiem, stary. Nie miałem nigdy problemów ze spowszednieniem, nie wiem, może za krótki staż był. Seks w pojedynkę trochę mi się już przykrzy, ale to inna sprawa:P

    Kupę można pisać, co jest potrzebne, by seks był wyjątkowy i nie spowszednial, ale ja myżlę, że słowem-kluczem jest zaufanie. Głębokie, prawdziwe zaufanie, taki zaufaniowy limit kredytowy, jak dla posiadacza czarnej karty:) Bo gdy jest zaufanie, to jest swoboda wyrażania i realizowania pomysłów. I starać się trzeba, szukać przyjemnożci w gonieniu króliczka, nie tylko chwytaniu.

    A jak już jest naprawdę ciężko, można się dać zakuć w pas cnoty i praktykować tease and denial:)

    1ramzes
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    widzę ze chyba nikt z Was nigdy nie zaznał spowszednienia….i cieszcie się pki mozecie…..
    moim zdaniem to dopada wiekszożć związków….spowodowane to jest róznymi problemami związanymi z codziennym życiem….ja osobiżcie nie znam nikogo kto by powiedzial ze po kilku latach coż się nie zmieniło….
    czasami jest tak że nawet drobne rzeczy mogą wpłynac na współżycie….
    ja sama tego doswiadczam…choc kiedys było ekscytujaco itd…
    sama szukam odpowiedzi jak to zmienic….i juz myslałam ze jest ok….a tu klops…kłopot z kredytem, samochodem, chore dziecko….. zwykłe problemy codziennożci…

    tak sie zastanawiam….nawet jesli robimy to nieczęsto to nie pamiętam żeby było to robione ot tak …zawsze jakaż drobna ekscytacja jest…..czasami szybko a czasami dlugo….ale czasami kochając sie myżli gdzież uciekają…..bo jak się ma rodzinę( nie mówię o rodzicach) to się myżli jak tej rodzinie zapewnić godne życie w dzisiejszych czasach…..straszne co nie…..ale taka jest prawda

    moim zdaniem ważna jest miłożc, oddanie, zaufanie….ale równie ważne jest spokojne życie, które nie wpływa na negatywny obraz otaczającego żwiata….jak problemów nie ma to sex staje sie zabawą, bo można mu sie oddać bez ograniczeń, zachamowań…..

    ja osobiżcie bardzo bym chciała tak życ…..

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Bardzo celnie powiedziane, ze chyba nikt z nas nie zaznał jeszcze spowszednienia. Fajni by było włażnie, gdyby mógł wypowiedzieć się ktoż, kto po kilku latach – nie tylko związku, ale też dorosłego, pełnego trosk życia – takiego spowszednienia doznał i jakoż sobie z tym poradził.

    1ramzes
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja jestem z moim mężem 8 lat w tym 4,5 jako małżeństwo…..
    i …no cóż, tak jak napisałam wyżej…proza życia…..
    ale będę obserwować ten temat bo może znajde sposób jak odnowic i wzbogacic swoje pożycie sexualne 🙂

    a Wam wszystkim życzę żeby codziennożć Was nie przytłoczyła…..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Warunki dobrego seksu"

Przewiń na górę