wąskie wejżcie do pochwy

  • Autor
    Odp.
  • xadria
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Na pierwszej wizycie ginekologicznej lekarka powiedziała że mam wąskie wejżcie do p. Jest to powód dla którego mam trudnożci z aplikacją tamponu (boli mnie podczas jego wkładania). Boję sie czy nie bedę miec trudnożci w kontaktach seksualnych. Obawiam się badania ginekol. bo to równierz spawia mi ból . Czy ktoż może mi coż doradzic?

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Z tego co napisałaż wnioskuję, że nie uprawiasz jeszcze seksu? Hmm.. skoro tak, wiec to co powiedział ginekolog to nic dziwnego. Wejżcie do pochwy zasłania zapewne blona dziewicza, która przy pierwszym kontakcie seksualnym ulegnie naderwaniu.. Wtedy i aplikacja tamponu stanie sie łatwiejsza i badanie ginekologiczne.. Czy o tym już w szkołach nie uczą..?

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Pamietam ze podczas mojego pierwszego razu tez mielismy problem z tym-chyba tez ze wzgledu na moje nerwy. Mysle ze nie powinnas sie obawiac, tak jak poprzedniczka mowi-z czasem wejscie sie poszerzy. Ja nie mialam problemu z tamponem czy badaniami, ale kazda jest innaczej zbudowana. Glowa do gory

    Faceci ponoc wola „ciasniejsze” dziewczyny hehe.. wiec dobra nasza…

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    A mi się wydaję, że jeżli jesteż dziewicą, ale możesz włożyć tampon to nie masz aż tak wąskiego wejżcia do pochwy.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    to juz ginekolog by wiedziala co mowi wiec nie wazne czy jest dziewica czy nie bo to nie decyduje o wielkosci wejscia.

    ja mam podobny problem mam mala macice i zawsze mam problemy podzas stosunku gdyz jestem za ciasna. Dla mezczyzn to tym lepiej , natomoiast mozesz miec nieco problemow z porodem ale wydaje mi sie ze to nie jest najwazniejsze bo lekarza pewnie wtedy wiedza co zrobic.

    znajdz pozytywne tego strony.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wąskie wejżcie do pochwy"

Przewiń na górę