wasza Kobiecożć..moja dziewczyna przeprowadza sie do kolegi

  • Autor
    Odp.
  • greg84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam

    czy moge was prosic o otwarcie oczu??

    chyba wiekszosc jest zawarta w temacie

    MOja dziewczyna nagle oznajmia na przyjemnej kolacji ze przeprowadza sie do kolegi. 🙂

    wczesniej wspominala ze zmienilaby mieszkanie bo zycie z kolezanka w pokoju jej nie odpowiada ( w ktorym w ogole nie przebywa bo pracuje 16 h dziennie)

    ja nigdy nie podjalem tego tematu bo znamy sie dopiero jestesmy ze soba dopiero 2 miesiace (znamy sie od kwietnia)

    wie ze sam szukam nowego mieszkania

    no i co o tym myslicie

    ja mysle o tym tak

    powiedzialem jej od razu ze stawia mnie w sytuacji dokonanej. nie pytajac o zdanie i nie badajac opini wykazuje brak szacunku

    a decydujac sie na tak zmiane pokazuje jak bardzo jej nie zalezy na nas

    skoro takie krzywe zagrywki sa na poczatku to potem bedzie jeszcze gorzej

    na koniec wrzucilem ze w takiej sytuacji nie mozemy byc ze soba i wyszedlem

    niestety zagralem nie czytsto i nie dalem jej sie do konca wytlumaczyc bo sprawa byla dla mnie jasna

    powiedziala tylko ze stawiajac mnie w takiej sytuacji chciala sie dowiedziec jak sie na to zapatruje. czyz to nie zabawne( juz jest po uzgodnieniu szczegolow zamieszkania)

    powiedziala tez ze ja mam duzo kolezanek i jej nic do tego ( przypominam ze moje zachowanie nie jest poparte zazdroscia)

    co o tym mysle- mysle ze wszytko to co jej powiedzialem

    ale teraz sie zastanawiam czy to nie mogla byc jej jakas gra

    mogla czuc spora zazdrosc obserwujac moj fb z ktorego moglo wynikac ze z niektorymi kolezankami dogaduje sie troche lepiej niz z nia

    no i chodzi mi po glowie czy jej zalezy czy nie

    dodam…ze nie pisze i nie dzwoni(moze lepiej )

    a rzecz sie stala dwa dni temu

    ratujcie 🙂 musze wszystko poukladac

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Szczeniackie zagrywki z obu stron 😛
    Jeżli nie jesteż zazdrosny, ona nie jest to o co chodzi? Po co robić jej wyrzuty?

    BOże, czy ludzie dzisiaj nie potafią rozmawiać, tylko wszyscy wszystko załatwiają poprzez rady osób trzecich? To wasze życie i nikt na żadnym forum nie może nim kierować.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja to widzę tak… Chciała wzbudzić w Tobie zazdrożć, więc rzuciła taki pomysł… Poza tym pewnie chciałąby z Tobą zamieszkać i może czekała, że ty jej to zaproponujesz…. Wkurzające ją Twoje koleżaneczki na Twoim facebooku zapewne też się do tego przyczyniły… Może zapragnęła, żebyż ty o nią był zazdrosny i zamartwiał się, że ona mieszka z tym kolegą tak samo jak ona stresuje się twoimi psiapsiółami facebookowymi… No ale oczywiżcie to tylko moja hipoteza…. Więc jak tam dokładnie jest tego ja nie wiem…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wasza Kobiecożć..moja dziewczyna przeprowadza sie do kolegi"

Przewiń na górę