Wasze ulubione filmy:)

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Komedie romantyczne mnie denerwują.Są przewidywalne i nierealne.W nich wszystko jest łatwe,lekkie i przyjemne…uhhh.Humor poprawia mi jedynie „Shrek” 😀 no i jeszcze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju-„Lachony” i „Wizyta księdza” 😆

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Jaaa tam lubię komedie romantyczne – serio 😀
    Co ja tam ostatnio oglądałem hmmm…. Randka z Lucy 😀
    Czasem takie filmy po ciężkim dniu/tygodniu spowodują użmiech na mojej twarzy, a to już dużo 8) . Włażnie dla tego, że są beztroskie.
    Co nie znaczy, że nie lubię innych filmów np. „Zielona Mila”, „Skazany na piekło”, czy „Człowiek w ogniu”.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    WarnGirl popieram. komedie romantyczne sa…jak bajka. wszystko jest takie piekne i przesadzone. a przeciez rzeczywistosc jest zazwyczaj inna wiec to tak jak czytanie harlekinow

    ostatnio zamienilam filmy na seriale takie jak the shield, greys anatomy, psych, pitbul, no chyba ze jest jakis film z segalem (nie pamietam jak sie pisze a nie chce mi sie szperac w necie)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Komedie romantyczne nie są wskazane przede wszystkim osobą,które sa po fatalnych p****żciach miłosnych.Normalnie płakać się chce wtedy na takich filmach… uhhh,nie lubię happy endów! 😡
    A seriale,owszem,też oglądam.Ostatnio polubiłam „Gotowe na wszystko” i „Chirurgów”.świetne seriale a i pożmiać się jest z czego 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja tam przepadam za horrorami ostatnio oglądałam Smakosza I i II ale był to dla mnie słaby horror! Lubię też seriale takie jak Chirurdzy i Boston public …

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    WarnGirl dobrze ze wspomnialas. „gotowe na wszystko” tez trzeba dodac do mojej kolekcji 🙂
    teraz przypomnial mi sie fil „plan lotu” nie nalezy do ulubionych ale do dobrych tak. polecam

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    „My sassy girl” – to piękna koreańska komedia. Z niej też pochodzi mój awatarek. W dodatku historia w niej opisywana jest autentyczna!

    Pewien chłopak pragnąc powrotu swojej ukochanej opisał historię ich zwariowanej miłożci na blogu. Traf chciał że na ten blog zajrzał reżyser filmowy, a historia była tak niezwykła…

    Zresztą, najlepiej, same zobaczcie 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    uwielbialam ally mcbeal!! filmem ktory ostatnio mnie zauroczyl to byl prestiz:) a humor poprawiaja mi komedie, ale nie te glupie, wole moje wielkie greckie wesele czy cos w tym stylu

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja ogladam komedie romantyczne, tylko jak mam porządnego doła. Na chwilę poprawia się zawsze po nich samopoczucie. Np. „Jak stracic chłopaka w 10 dni”, „Kopciuszek”, „50 pierwszych randek”
    Horrorami też nie gardzę 😀 „Amitiville”, „Klątwa”…
    Poza tym bez końca mogę ogladac: „Amerykańska historia X”, „Gladiator”, „If only”. Podobał mi się też bardzo „Jan Paweł II”.
    Oprócz tego to seriale… „Zagadki kryminalne”, „Dowody zbrodni”, „Bez żladu” i od tygodnia „Twarzą w twarz” i „Uwaga faceci”
    Raz na miesiąc oglądam też „Modę na sukces”… Tak żeby by na bieżąco w temacie 😀 😀 😀 😀

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Mi humor poprawia serial „Przyjaciele”, który mam na płytach. Uwielbiam filmy z Kevin’em Spacey. Lubię też „Czekoladę” z Deep’em i Binoche.

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    a ogladalyscie ostatnio ekipe?? fantastyczny serial moim zdaniem, no i boska katarzyna herman:) uwazam ze ta aktorka jest po prostu boska:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kiedys, a było to za czasów liceum, zawsze po przyjżciu ze szkoły ogladałam „Przygody Bleckiego”[był to film przygodowy o czarnym rumaku… a ja od dziecka marzyłam o koniu]

    filmy które zapadły mi w pamieci to:
    – ” niekonczaca sie opowieżć” [nie pamietam która czężć ale pewnie 1 bo ogladałam to w podstawówce]
    – „robin hood” to był serial w latach 80
    no i nie pamietam wiecej jakos nie moge sobie przypomniec z pewnożcia byłoby ich wiecej gdybym sobie przypomniała

    a tak wogóle to lubie komedie również te romantyczne, dramaty, przygodowe, bażnie, sensacyjne[sztuki walki]. Od paru lat nie moge jakos ogladac horrorów dowodem tego jest ze z „piły III” obejzałam tylko pierwsza scene, czyli film sie nawet dobrze nie zaczął. 😉

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    lubię oglądać komedie romantyczne, dramaty i filmy, seriale kryminalne (Krok od domu, Kryminalni, Dowody zbrodni itp) 🙂 no i od niedawna Uwaga faceci 😀

    Katsumo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Willow;) kultowy film- ale rzadko spotykam kogoż kto to oglądał;)

    Adam LP motorniczy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja głównie komedie polskie Barei, Chmielewskiego. Lody na patyku, Zielona Mila, Więzień Brukbaker, Więzień z Alcatraz, Skazany na Showshank,Polskie drogi, Czterdziestolatek, Fala zbrodni, Pierwsza miłożć, Na dobre i na złe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze ulubione filmy:)"

Przewiń na górę