Wasze ulubione sklepy internetowe

  • Autor
    Odp.
  • elecka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Nadchodzą wakacje czas ogromnych wyprzedaży, więc pomyślałam, że możemy sobie pomóc i wymienić fajne sklepy internetowe.

    Do moich ulubionych należą:

    saler.pl

    zalando

    answear

     

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A ja lubię Vinted

    BellaElla123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Velpa – ma teraz jeszcze -15% na wyprzedaże 🙂

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio odkryłam sklep Diagnosis ze sprzętem medycznym i wszystkimi potrzebnymi suplementami w jednym miejscu więc mogę Wam polecić

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Od jakiegoś czasu strefanamietnosci.pl Nie piszę o sklepach z odzieżą czy książkami, bo to standard. Za to wspominam o czymś, co na mnie zrobiło wrażenie i dało mi coś, na czym mi zależało – lepsze doznania. Kiedyś nie wierzyłam, że zabawki erotyczne mogą cokolwiek zmienić w seksie, ale teraz wiem, że one odmieniły mój związek i wróciła ta magia, którą kiedyś odczuwałam. Piękna sprawa!

    Conradova
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.

    Polecam sklepy małych, polskich przedsiębiorstw na allegro! Często wystawiają tam ekologiczne produkty drobni rolnicy. Czy np. małe polskie przedsiębiorstwa produkujące ekologiczne pomoce domowe. Tutaj link do zaprzyjaźnionej firmy z mojego rodzinnego miasta 🙂 Soft-Plast z Kobyłki ma skromną, ale sprawdzoną ofertę! Gorąco polecam!
    [usunięto_link]

    Tuszka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zalando jest świetne

    Agnieszka666
    Participant
    • Tematów: 29
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    Ja jako świeżo upieczona mama uwielbiam Formommy.pl, mają duży wybór i super jakość. Jakby któraś z Was potrzebowała zniżki, to widziałam ostatnio kod WYPRAWKA na 15% zniżki. Korzystajcie, śmiało 🙂

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moja miłość to [usunięto_link]

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Też ostatnio dzięki koleżance zaczęłam kupować na Formommy.pl. Jestem bardzo zadowolona, nie wiedziałam, że ciuchy dla kobiet w ciąży mogą być tak ładne, a równocześnie wygodne.

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ostatnio wolę chyba robić stacjonarne zakupy w m1, za każdym razem kiedy tam jestem to jest jakieś ciekawe wydarzenie, dziś i jutro będzie akcja rozwiń skrzydła, interesują mnie warsztaty kickboxingu i pokaz samoobrony dla kobiet które tam będą a to nie koniec atrakcji 🙂

    MarlenaZiemowit
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja rzadko robię zakupy online.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze ulubione sklepy internetowe"

Przewiń na górę