• Autor
    Odp.
  • seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Gdzies ostatnio czytalam o masażu watsu, podczas którego lezy się w wodzie. Czy ktoż wie, gdzie można z niego skorzystac w okolicach trójmiasta?

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    W samym trójmieżcie nie wiem gdzie można wykonać taki masaż. Sama chciałam na niego pójżć bo kiedyż miałam okazje korzystać z niego, ale nie w Trójmieżcie ale we Władysławowie w Velavesie. Jak się dowiesz Gdzie w Gdańsku go wykonują to daj znać 🙂

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja to tylko słyszałam o velavesie – teraz była tam moja przyjaciółka z mężem i bardzo mi go poleciła! Słyszałam wczesniej,ze tam wykonuja ten masaz,wiec ja poinformowalam,zeby skorzystala;) Sama zamierzam sie tam wybrac i napewno sprobuje tej przyjemnosci;) Czy gdzies indziej jest wykonywany?-nie wiem, sama sie nad tym zastanawialam,ale teraz stwierdzialam,ze wole cos,co jest polecone. Podstawa dobrego masazu to jest dobry terapeuta – to jest najwazniejsze.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Pisałam w innym wątku o Watsu. Słyszałam, że naprawdę warto z niego skorzystać. Może się wybiorę przed żwiętami przy okazji na jakież przygotowanie przed zimowym sezonem 😀

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    seterka musisz zajrzeć do tematu „wczasy odchudzające”. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i nie tylko 🙂

    kitinka, a co w zimie uprawiasz?

    LaskoKasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    seks;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Watsu"

Przewiń na górę