• Autor
    Odp.
  • patii198
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mnie kusi ta poziomkowa z Flos Leku, ale nie wiem, czy nie będzie za bardzo chemiczna. Noże któraż z Was używała?

    patii198
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mnie kusi ta poziomkowa z Flos Leku, ale nie wiem, czy nie będzie za bardzo chemiczna. Noże któraż z Was używała?

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    @izaczek wrote:

    dlaczego akurat waniliowa? 😉 ja bym wolala np truskawkowa albo jakas inna..

    Ja mam tak samo, mnie też mdli od takiej..

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    @izaczek wrote:

    dlaczego akurat waniliowa? 😉 ja bym wolala np truskawkowa albo jakas inna..

    Ja mam tak samo, mnie też mdli od takiej..

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja używam mojej ukochanej wazeliny firmy Vaseline:) Bardzo popularna na Wyspach. Aktualnie malinowa.

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja używam mojej ukochanej wazeliny firmy Vaseline:) Bardzo popularna na Wyspach. Aktualnie malinowa.

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Słyszałam, że ta wazelinka to coż wspaniałego. Przynosi ulgę spierzchniętym ustom, idealnie je nawilżą i nadaję blask. A do tego ten wspaniały zapach i smak, że chciało by się go od razu zlizać z ust. Idealna na lato i zimę.

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Słyszałam, że ta wazelinka to coż wspaniałego. Przynosi ulgę spierzchniętym ustom, idealnie je nawilżą i nadaję blask. A do tego ten wspaniały zapach i smak, że chciało by się go od razu zlizać z ust. Idealna na lato i zimę.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Waniliowa wazelina brzmi przepysznie. Ostatnio podobają mi się również zapachy kokosowe, szczególnie te z Ziaji.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Waniliowa wazelina brzmi przepysznie. Ostatnio podobają mi się również zapachy kokosowe, szczególnie te z Ziaji.

    szarlotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja miałam tę poziomkową z flosleka i nie jest ani trochę chemiczna, wręcz pyszna, zeżarłam połowę z ust :DD

    szarlotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja miałam tę poziomkową z flosleka i nie jest ani trochę chemiczna, wręcz pyszna, zeżarłam połowę z ust :DD

    Anula77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    brytyjskie Vaseline są żwietne,szczególnie z masłem shea. po dłuższym stosowaniu wazelina może jednak przynieżć odwrotny efekt-przesuszać,warto używać produktów które oprócz tego zawierają oleje rożlinne bogate w kwasy tłuszczowe,polecam np.balsam carmex

    Anula77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    brytyjskie Vaseline są żwietne,szczególnie z masłem shea. po dłuższym stosowaniu wazelina może jednak przynieżć odwrotny efekt-przesuszać,warto używać produktów które oprócz tego zawierają oleje rożlinne bogate w kwasy tłuszczowe,polecam np.balsam carmex

    martek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie używam. Zawsze sądziłam, że wazelina do ust przeznaczona jest bardziej dla mężczyzn, a dla kobiet to raczej pomadki i odżywki do ust.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wazelina do ust"

Przewiń na górę