• Autor
    Odp.
  • mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Moja sąsiadka ostatnio się zachwycała masażem Watsu. Masaż wykonywany jest w wodzie. Kładziesz się na wodzie i to z Twojej strony wszystko. Mówiła, że tak odprężona jeszcze nie była i czuła jak odpływa … w sen 😉

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    a wiesz może ile to trwało no i ile kasy trzeba wydać?

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja osobiżcie nie mam pojęcia, ile to kosztuje, ale zawsze można zadzwonić i zapytać o szczegóły. Podejrzewam, że bez problemu udzielą informacji, nie ma snuć domysłów;)

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Masz rację jutro do nich zadzwonię i się wszystkiego wypytam.

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    łojdiridi daj znac jak czegos sie dowiesz, bo tez mnie to wszystko interesuje;)

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    @łojdiridi wrote:

    a wiesz może ile to trwało no i ile kasy trzeba wydać?

    Powiedziała, że taka rozkosz warta jest każdych pieniędzy 😉

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    a moze sie orientujecie czy gdzies w trojmiescie tego masazu nie wykonuja?? szczerze mowiac uwielbiam takie formy relaksu i chetnie bym sprobowala i zobaczyla jak to wyglada:)

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    łojdiridi daj znac jak czegos sie dowiesz, bo tez mnie to wszystko interesuje;)

    teraz już wszystko wiem. Wspomniany wczeżniej masaż kosztuje 250 zł, trwa od 45 do 60 minut. Niestety nie jest on oferowany codziennie 🙁

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    łojdiridi a czy dowiedziales sie moze czegos wiecej na temat tych wczasow?? wspominales, ze bedziesz tam dzwonic i o wszystko sie wypytasz:)
    Czas masazu w sumie wporzadku, szkoda tylko,ze nie jest wykonywany codziennie, moze po prostu trzeba sie umowic na konkrenty dzien:)

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    ja słyszałam, że bardzo dobra i bogata oferta turnusów odchudzających jest w primavera spa w Jastrzębiej Górze, przede wszystkim mają dobrych dietetyków, i specjalistów, którzy nauczą jak prawidłowo ćwiczyć i jak sie dobrze odżywiać, by po powrocie zachować linie i zdrowe nawyki

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    łojdiridi a czy dowiedziales sie moze czegos wiecej na temat tych wczasow?? wspominales, ze bedziesz tam dzwonic i o wszystko sie wypytasz:)
    Czas masazu w sumie wporzadku, szkoda tylko,ze nie jest wykonywany codziennie, moze po prostu trzeba sie umowic na konkrenty dzien:)

    Jeżli chodzi o masaż to możesz wpażć na niego we wtorek lub czwartek. Pamiętaj tylko by przedzwonić bo może nie być miejsca.

    Wracając do wczasów to masz kilka możliwożci: albo freestyle czyli korzystasz na co masz ochotę albo inaczej pobyt zorganizowany.

    orzechowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziewczyny ja byłam 3 lata temu na wczasach odchudzających. Polecam to. Najlepiej zabrac ze sobą przyjaciólkę albo jakąs fajną kumpelkę , siostrę… Fajna sprawa, zwróccie tylko uwagę na ilożć zabiegów, ćwiczeń , same posiłki to nic. Ja byłam w Międzyzdrojach. Dwa tygodnie. Piersze 4 dni istny koszmar, człowiek przyzwyczajony do poznego wstawania, leniuchowania , jedzenia przed telewizorek itd a tu szok, rano wczesnie pobudka, codziennie bieganie, rozne zabiegi, dietka,najgorszy był czas wolny kiedy wychodzisz na miasto , czujesz zapachy jedzonka z kazdej strony restauracja , bar , kebab 🙂 Na prawdę, najlepiej spacerowac w poblizu ożrodka, nie chodzcie do miasta bo to zguba no chyba ze macie na tyle silną wolę ze dacie radę, my niestety w 3 dniu się złamałyżmy ale kara była sroga :))

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]: tak z ciekawożci..jaka była kara?;p i od kogo? same na siebie nałożyłyżcie, czy dietetyk, instruktor fitness się dowiedział o przewinieniu? zawsze mnie to zastanawiało;p bo niby wszyscy są dorożli i żwiadomi po, co przyjechali na wczasy odchudzające…;) i jakie zabiegi miałyżcie?

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    orzechowska – też jestem bardzo ciekawa jaka kara była;) Jeżli chodzi o sam pobyt to wydaje sie ciekawie i aktywnie , a to najważniejsze:D udało się zgubić jakież kg w czasie takich wczasów? Jak po powrocie?efekt jojo był?

    łojdiridi – dziękuję bardzo za informację! wtorek i czwartek to dni, które nie za bardzo mi pasują…. no chyba, że w godzinach po południowych… szkoda, że nie ma w weekendy;(
    co do wczasów to oczywiżcie lepsza jest wersja zorganizowana…;) człwoiek nigdy sam nie wie , za co ma sie zabrać;)
    Jeszcze co do masazu watsu, nie wiem czy już o to pytałam, on jest wykonywany tylko w velavesie??

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    zdecydowałam się spróbować ofertę przedsmaku odchudzania w velavesie;) zabiorę moją mamę ze sobą – bo to są 2 noclegi:) nie wiem tylko,czy zrobić jej niespodzianke na dzień matki, czy zrobić to po nowym roku, bo teraz przed żwiętami już się nie wyrobię… 🙂
    P.S. Tak trochę zmieniając temat, spędzaliżcie kiedyż żwięta w takich miejscach???

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wczasy odchudzające"

Przewiń na górę