• Autor
    Odp.
  • samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Dziewczyny, ale tu idzie o zdrowie, a nie o ofertę ożrodka Primavera! Nikt normalny nie powie, że 10 kg w tydzień to wynik zdrowej diety 🙂 No na litożć, myżlcie trochę 🙂

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    uważam, że na takich wczasach to dopiero trudno jest utrzymać dyscyplinę.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z Tobą. Poza tym – powtórzę po raz kolejny – obiecywane wyniki nie są dla mnie wiarygodne, bo to zwyczajnie niezdrowe. Nawet na diecie Cambridge zaleca się chudnięcie z głową i bez obciążenia dla organizmu. A tu wczasy odchudzające o dychę w tydzień. No bez przesady..

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    wiecie moje zdanie jest takie, że wczasy odchudzające mogą pomóc nam zacząć zdrowy tryb życia, wpoić pewne zasady, jakimi warto się kierować w trakcie odżywiania, ale jednak też dużo zależy od nas i od tego, jak bardzo i jak dużo mamy w sobie samozaparcia i dyscypliny, żeby efekty utrzymały się długo. Jeżli nam zależy na tym, żeby waga spadła to takie wczasy będą tylko dobrym początkiem.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy ja bym się nadawała na takie wczasy odchudzające. w sumie nie mam jakiż wielkich kilogramów do stracenia. może tym którzy mają ich znacznie więcej taki sposób walki z nimi bardziej się przydaje. Co do …….. sama rozmyżlam, rozważa. Czy te 8kg mam szansę zrzucić do wakacji?

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    takie wczasy odchudzające to żwietna sprawa. W Ożrodku Zalesie Mazury Active Spa mają dożć ciekawą ofertę. Muszę się kiedyż wybrać. Do nich jeżdżę zazwyczaj na urlop majowy a podczas jesieni muszę przyznać, że jeszcze nie byłam.

    ypsilon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Rzeczywiżcie niezła ta oferta. Ja coż słyszałam o tym Zalesiu Active Spa ale z pewnożcią nie były to wczasy odchudzające. Chyba ktoż ze znajomych był tam na urlopie i sobie chwalił.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Całkowicie sie Wami zgadzam co do takich wczasów. Ja tylko uważam ze na pewno własnie jesli chcemy mądrze schudnąć to własnie nie nasza dieta cud, ale turnusy odchudzające nam w tym pomoga.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy pomogą tak do końca,natomiast na pewno pokażą drogę jak to osiągnąć i udzielą wielu praktycznych wskazówek dotyczących odchudzania,więc także uważam że tego typu wczasy to fajna opcja.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wczasy odchudzające"

Przewiń na górę