• Autor
    Odp.
  • lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    kitinka, z tego co wiem to masaż watsu jest tylko velavesie. Jeżli chodzi o żwięta w spa to jeszcze jestem na to za młoda hihihi ale moim rodzicom (jako prezent) myżlę zeby się spodobało. Co roku zjeżdża do nich rodzina a wiadomo ile „taka obsługa” kosztuje. Jadąc tam mieliby w końcu żwięty spokój 😉

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    no to fajna sprawa bo nie trzeba nic przygotowywac.
    A jak Wy dziewczyny? Swieta w domu, czy moze w jakims pensjonacie, hotelu?
    My w tym roku juz nie damy rady finansowo, ale w przyszlym roku porzadnie zastanawiam sie nad tym czy gdzies nie wyjechac na wigilie z rodzicami i tesciami. Mysle ze jak kazdy odlozy troszke pieniazkow przez caly rok, to nie bedzie z tym problemu. Moze polecicie mi jakies miejsca,na ktore warto zwrocic uwage?

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja z rodziną w tym roku żwięta w domu za to okres między żwiętami a sylwestrem spędzimy nad morzem w Velavesie. Odpoczynek w SPA i całkowite odcięcie od żwiata … to jest to 🙂

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    @Marlenq jak tam wrażenia po regeneracji w spa? Warto było? 😉 chociaż co do tego, to raczej nie należy mieć wątpliwożci ;D

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Marlenqa też jestem bardzo ciekawa jak tam Ci się odpoczywało:) daj znać, bo też planuję tam jechać, co prawda tylko na weekend, ale to i tak odpoczynek:)
    Między żwiętami to SPA w domu robiłam sobie sama po tym żwiątecznym obżarstwie hehe:)

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Marlenqa też jestem bardzo ciekawa jak tam Ci się odpoczywało:)

    A może tak się jej tam spodobało, że została na dłużej 😀 Zasiedziała się tzn zaSPAła tam 😆

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mi sie jednak wydaje, że po tych kilku dniach wolnego musiała po prostu wrócić do codziennych obowiązków i już mniej czasu ma na zaglądanie tutaj:)
    Mam nadzieję, że nam odpowie, bo ja zamierzam wyruszyć do velavesu w przeciągu dwóch tygodni:) o ile wolne w pracy dostanę;)

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    ja wyczytałam gdzież , że osoby wyjeżdżały z takich turnusów przynajmniej 8 kg chudsze,a to uważam, że jest bardzo dobrym wynikiem, mocno polecanym z tego co sie orientowałam są wczasy odchudzające w primavera spa w Jastrzębiej Górze

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    [usunięto_link], przepraszam że dopiero teraz odpisuje, ale miałam pracowity okres ostatnio i nie bardzo miałam czas żeby tutaj zawitać. Ale już jestem i opisuję … Okres między żwiętami a sylwestrem bajeczny. Spa, Spa i jeszcze raz spa. Masaż WATSU niezapomniany, wczeżniej wiele o nim czytałam i musiałam spróbować bo Velaves to jedno z niewielu miejsc gdzie się go wykonuje w Polsce. Szkoda tylko że pogoda nie ciekawa bo ani nie było konkretnej zimy, ani nie było ciepło. Ale ogólnie polecam. Za rok chyba znowu gdzież wyjade 😉

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    osoby wyjeżdżały z takich turnusów przynajmniej 8 kg chudsze

    Ale to chyba dla osób z dużą tuszą. Wiadomo osoba szczuplejsza zrzuci mniej od grubszej 🙂[usunięto_link] wrote:

    Szkoda tylko że pogoda nie ciekawa bo ani nie było konkretnej zimy

    No niestety pogoda nie rozpieszczała. A może załapałaż się na jakąż kąpiel w morzu z lokalnym klubem morsów? 😀
    A tak z ciekawożci – dużo było chętnych na odpoczynek w spa?

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    No 8kg to całkiem dobry wynik, ale wyjazd takiej osoby musi się skupiać tylko i wyłącznie na zabiegach,sporcie i diecie;)
    Ja to zamierzam troszkę grzeszków dietowych popełnić jak przeczytałam jakie mają menu w restauracji :D:D:D
    I jak tam masaż watsu?? na prawde może zasnac podczas teog masazu? Ja rowniez chce sprobowac jak tam bede:)

    Madzia28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja myżlę o takim wyjeździe do Rewy. Na stronie Patrona.pl znalazłam tam ofertę ożrodka Krystyna która wydaje się być dobrą opcją na zrzucenie nawet paru kilo w czasie wyjazdu. Mają tam program regularnych ćwiczeń i dietetyczne posiłki (dieta owocowo-warzywna albo 1200 kcal) a całożć nie różni się ceną od zwykłego wyjazdu nad morze (nie więcej niż 1000zł za 8 dni)

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    A nie sadzicie, ze 8 kg w 10 dni to niezdrowy wynik?Byłam na takich wczasach i smiem twierdzic, ze spadek wagi w tym przypadku to glownie odwodnienie, a nie spalona tkanka tluszczowa.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Też nad tym myżlałam, bo odchudzanie odchudzaniem tylko trzeba dziewczyny pamiętać aby zrzucać w sensowny i nie szkodzący zdrowiu sposób, 8kg w 10 dni … lekko licząc prawie kilogram dziennie mniej, szybkie tempo 😀

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Teraz można znaleźć sporo ofert tego typu. Sama ostatnio rozglądałam się za takimi wczasami odchudzającymi. Z tego co się orientowałam, to chyba Primavera SPA ma najciekawszą ofertę. Ty 10 kilo mniej jest bardzo kuszące 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wczasy odchudzające"

Przewiń na górę