• Autor
    Odp.
  • Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    co sądzicie o wczasach odchudzających, czy to jest dobry pomysł, czy nie za bardzo. Moje znajome, które były to chwaliły także chyba sie opłaca zainwestować i tam nabrać motywacj

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Jak byłam z miesiąc temu w velavesie we Władysławowie, to się zgadałam z jedną babką i ona akurat korzystała z takich wczasów u nich. Mówiła, że tak co pół roku robi sobie taki tydzień dla siebie i później łatwiej jej o motywację do ćwiczeń i trzymanie diety;) Faktem jest, że tydzień w odchudzaniu to bardzo mało, ale od czegoż trzeba zacząć. Sama też się zaczęłam nad tym poważnie zastanawiać, a że nad morze chętnie wrócę, to pewni się skuszę;)

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Napisz coż więcej. Podobało jej się?
    Pewnie oprócz diety, która zapewnia hotel musi być tam sauna, jacuzzi czy jakis fitness?
    Ciekawa sprawa.
    A btw, jak jest we Władysławowie?

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    To może zacznę od tego, jak jest we Władysławowie, bo o tym wiem więcej;) Otóż miasteczko jest naprawdę ładne, ma wiele uroku, szczególnie kiedy nie ma tam tłumów, czyli np o tej porze roku:) Jak ktoż lubi typowy wakacyjny kurort to też się żwietne sprawdza;) A w kwestii tych wczasów to z tego, co wiem, to jest odpowiednio skomponowane menu (dieta ok 1000kcal;)). Poza tym dużo ćwiczeń:jakiż aerobic, jogging, itp. a w ramach regeneracji obolałego ciała masaże i jakież zabiegi spa. Wiem też, że babka musiała sobie dresik zakupić, żeby w nim żmigać na zajęcia, tak wyjżciowo:D Pewnie mają stronkę, to można sprawdzić szczegóły:) a sam hotel jest też przyjemny, tuż nad morzem 🙂

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mówiła, że tak co pół roku robi sobie taki tydzień dla siebie i później łatwiej jej o motywację do ćwiczeń i trzymanie diety;)

    Taka motywacja to ja rozumiem 😉 Chociaż nie wiem, czy przy takiej kuchni jaką dysponuje Velaves potrafiłabym się powstrzymać xD

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    [usunięto_link].. fakt kuchnie mają całkiem, całkiem, o tym nie pomyżlałam;D ale może jest taka opcja, żeby dostawać to samo, tylko w wersji mini mini;) a tak na poważnie to wydaje mi się, że velaves ma na tyle dobra kuchnie, że i ci odchudzający moga liczyć na coż specjalnego;)

    osmiorniczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jak wpadniecie dziewczyny w szał zabiegów w velavesie to nie będziecie miały czasu na jedzenie:)…a tak poważnie to kuchnie mają dobrą i spory wybór, nawet dla tych na diecie :)…a jak się skusicie na cos bardziej kalorycznego, to spalicie na basenie.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    To może zacznę od tego, jak jest we Władysławowie, bo o tym wiem więcej;) Otóż miasteczko jest naprawdę ładne, ma wiele uroku, szczególnie kiedy nie ma tam tłumów, czyli np o tej porze roku:) Jak ktoż lubi typowy wakacyjny kurort to też się żwietne sprawdza;) A w kwestii tych wczasów to z tego, co wiem, to jest odpowiednio skomponowane menu (dieta ok 1000kcal;)). Poza tym dużo ćwiczeń:jakiż aerobic, jogging, itp. a w ramach regeneracji obolałego ciała masaże i jakież zabiegi spa. Wiem też, że babka musiała sobie dresik zakupić, żeby w nim żmigać na zajęcia, tak wyjżciowo:D Pewnie mają stronkę, to można sprawdzić szczegóły:) a sam hotel jest też przyjemny, tuż nad morzem 🙂

    1000 kcal? O jejku. To rzeczywiscie powinni mieć bogatą ofertę, zeby niektórzy ni mysleli o jedzeniu przy takich dawkach kalorii 🙂

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Dzień tak ułożony, że nawet nie pomyżlisz o jakież innej kuchni niż to co masz przygotowane.

    @delfina
    a jak to jest z rezerwacją miejsc na takim turnusie? Sporo chętnych dziewczyn było w Velavesie na tych wczasach odchudzających? Można rezerwować dzień wczeżniej?

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]: wiesz, co trochę dziewczyn było, ale nie rozmawiałam konkretnie z każdą i nie wypytywałam o szczegóły, w sumie ludzie są różni, więc jeszcze by się ktoż poczuł urażony, czy coż. Żeby nikogo nie wprowadzać w błąd gdybaniem, to najlepiej zadzwonić do nich(do hotelu w sensie;)) i dopytać. Obsługa jest miła, więc wydaje mi się, że udzielą informacji 🙂

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    O, nawet nie wiedzialam,ze velaves ma w ofercie wczasy odchudzajace, bylam tam kiedys na szkoleniu i tyle. Moja mamcia zastanawia sie czy w ferie nie pojechac na urlop, ale moze polecilabym jej takie wczasy… czekam na wiecej opiniii czy warto;)

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Hmm jak ja bym dostała w prezencie wczasy odchudzające to chyba bym się poczuła lekko urażona;)chociaż z drugiej strony to velaves to łatwiej będzie wybaczyć;) ale jak myżlisz o prezencie dla mamy to może lepiej byłoby skorzystać z ofert spa?

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Szczerze mowiac moja mama czesto o tym mowi, ze chetnie ywbralaby sie na taki wyjazd – a jeszcze jak by zobaczyla ze to velaves to juz w ogole by sie ucieszyla 🙂 sama nie moglaby sobie pozwolic na taki wyjazd;)
    A propo tych wczasow, oni tam jakas specjalna diete stosuja?? Jak to wyglada??

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    oni tam jakas specjalna diete stosuja?? Jak to wyglada??

    No a jak, odchudzanie bez diety to nie odchudzanie 😉 delfina pisała jak to wygląda. I jeszcze jest dokładny opis na ich stronie więc zawsze możesz sprawdzić szczegóły 😉

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Dzieki 😉 poczytalam i oferta jest naprawde zachecajaca…:) Sporo zabiegow, zajec w terenie, no i patrzac na posilki podawane w czasie diety to palce lizac hehe;);) Pogadam z mama co o tym mysli A moi drodzy, powiedzcie mi, stosowal ktos z Was masaz Watsu???

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wczasy odchudzające"

Przewiń na górę