Weekend z epoką lodowcowa :) – nie zapominam o najmniejszych

  • Autor
    Odp.
  • shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Adres

    Warszawa

    Data

    04-07-2009 – 05-07-2009

    Wstęp: darmowy
    Wstęp: darmowy

    Opis

    Wraz z początkiem lata bohaterowie „Epoki lodowcowej” wracają do kin Cinema City z całkiem nowymi przygodami! Premiera najnowszej, trzeciej czężci opowieżci o mamucie Mańku i jego żonie Eli, leniwcu Sid, tygrysie Diego oraz oposach Zdzichu i Edku odbędzie się już 1 lipca. Natomiast w pierwszy weekend „Epoki lodowcowej 3”, 4 i 5 lipca, specjalnie z tej okazji kina Cinema City w całej Polsce przygotowały fantastyczne atrakcje dla całej rodziny!

    Bohaterowie najnowszej czężci filmu znajdą się w tajemniczym, podziemnym żwiecie, w którym spotkają dinozaury i polującą na jednego z nich jednooką łasicę o imieniu Buck. Wiewiór wpadnie natomiast w sidła¦miłożci! Czy uda mu się zdobyć serce Wiewiórowej i złapać szyszkę? Odpowiedź na to pytanie poznają widzowie kin Cinema City, którzy dożwiadczą wspaniałej rozrywki, potęgowanej wrażeniami, które zapewnia najwyższej jakożci technologia 3D. „Epoka lodowcowa 3” w trójwymiarze to filmowa propozycja, nie do odrzucenia! Wersje 3D można oglądać na ekranach wszystkich kin Cinema City w Polsce za wyjątkiem kin Cinema City Kraków Plaza, Ruda śląska i Poznań Kinepolis.

    Na najbliższy weekend 4-5 lipca kina Cinema City przygotowały wakacyjne atrakcje skierowane specjalnie do najmłodszych i nieco starszych fanów „Epoki lodowcowej”. Multipleksy zamienią się w magiczną krainę pokrytą lodem, w której zabawom i konkursom nie będzie końca!

    Kina i atrakcje:

    Cinema City Arkadia – lodowcowy kącik, a w nim fantastyczne zabawy, konkursy i rysowanki.

    Cinema City Bemowo – odkrywanie żwiata dinozaurów – zabawy dla małych paleontologów; dinozaurowy konkurs rysunkowy.

    Cinema City Promenada – wielkie poszukiwanie zaginionej szyszki!; malowanie buziek dla dzieci.

    Cinema City Janki – lodowcowe puzzle; dinozaurowe zabawy plastyczne – tworzenie postaci z balonów i z plasteliny, rysowanki oraz wielka wystawa wykonanych prac.

    Cinema City Mokotów – konkurs rysunkowy z nagrodami na najbardziej sympatycznego dinozaura.

    Cinema City Sadyba i Orange IMAX – prehistoryczny labirynt – poszukiwanie zaginionej szyszki!; lodowcowe malowanie buziek.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Szkoda, że dotyczy Wawy…Ale przynajmniej sobie przypomniałam o Epoce, dzięki 😉

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Myslę że w innych miastach tez coż takiego bedzie, ja sprawdzałam warszawę bo to moje rodzinne miasto;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    O! Epoka już jest! Super! Dzięki za przypomnienie:) Wyczekiwałam z niecierpliwożcią 🙂

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    wow, fajna rzecz, szkoda że dopiero teraz zobaczyłam;) no ale na film do kina trzeba iżć, nie ma co, na pewno będzie super zabawa

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    I był ktoż? Ja się wybieram i wybieram…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja podobnie, wybieram się i wybieram – zebrać się nie mogę. Ale słyszałam, że jest super 🙂

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    byłam na wersji 3d i bardzo sympatyczny film! polecam. szczególnie fajnie ogląda się w trójwymiarze 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    oj tak 😀 Epoka jak zawsze fajna – równie dobra jak pozostałe dwie czężci 😀

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja zasiadę do oglądania dzisiaj z przyszłym mężem (mam nadzieje 😀 ) jak obejrzymy damy znac jak nam sie podobało. Ciakawa też jestm co wy sądzicie o trzeciej czesci?

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja zasiadę do oglądania dzisiaj z przyszłym mężem (mam nadzieje 😀 ) jak obejrzymy damy znac jak nam sie podobało. Ciakawa też jestm co wy sądzicie o trzeciej czesci?

    znaczy… masz nadzieję, że obejrzycie czy że będzie mężem? 😉
    mnie się 3 podobała, zwłaszcza pani wiewiórka 😀

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    mam nadzieje ze obejrzymy (i obejrzelismy ) ale w sumie na to drugie tez :D:D w kazdym razie żwietny film! Zdecydowanie polecam:D Zaczynam zalowac ze nie poszlam na to do kina.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    hehe, w takim razie szczężcia życzę 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Weekend z epoką lodowcowa :) – nie zapominam o najmniejszych"

Przewiń na górę