• Autor
    Odp.
  • darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Czasami trzeba coż stracić żeby to docenić. czasami potrzeba czasu i samotnożci żeby zrozumieć że to włażnie „ta” osoba była, czasami trzeba się pogubić żeby można było się znaleźć i czerpać z tego przyjemnożć.

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Tylko pogratulowac Wam decyzji i dojrzałożci,tym bardziej ,że macie corkę,a teraz kolejne potomstwo:-) Dobrze,że są takie pary,ktore po rozwodzie potrafią rozmawiac ze sobą a nawet wrócić do siebie.

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    A mi spotkanie po przerwie nie wyszło…Rok przerwy, euforia, a jacy byliżmy tacy zostaliżmy…..lipa, nie polecam!

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    To są bardzo indywidualne sprawy; nie ma co generalizować. jednym wychodzi innym nie.
    Nie ma się co sugerować dożwiadczeniami innych tylko żyć własnym życiem i podejmować decyzje takie jakie dyktuje serce i rozum! i takie by niczego nigdy później nie żałować!

    Do dzieła babeczki! <3

    pinkiboy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Hmmm, moja była żona była moją pierwszą i chyba największą miłożcią. Młody wtedy byłem i taki uczuciowy, że boże mój 🙂 Też rozchodziliżmy się dwa razy i po roku lub dwóch jakież dziwne przypadki łączyły nas razem. Za trzecim razem wzięliżmy żlub, a nasze małżeństwo razem z rozwodem nie trwało roku. Od tamtej pory nie mam z nią kontaktu.

    Życie pisze najdziwniejsze scenariusze.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    podobno niektóre małżeństwa muszą się rozwieżć, by poczuć, że bez siebie żyć nie mogą…

    no to: wejdź drugi raz do tej samej rzeki, czemu nie!? 😯
    przekonaj sięę ę :mrgreen:

    Bratek_gagatek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Drugi raz do rzeki,mogę wejżć, nawet 5 czy 10, ale drugi raz do tej samej kobiety bym nie wrócił. Raz tak zrobiłem…i poszło w ….

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,a jak jest spory nurt to nie można wejżć do tej samej wody;)Tak żart w sobotnie popołudnie:)Pozdrawiam:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wejdź drugi raz do tej samej rzeki."

Przewiń na górę