weźcie mnie na warsztat!!

  • Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja na poczatku jak poznalam swojego obecnego chlopaka, nie zwrocilam na niego uwagi….Byl starszy i nie specjalnie mi sie podobal…Chcial sie ze mna umowic, ale nie zgodzilam sie…Minelo 2 lata, zobaczylam go gdzies przypadkiem i trafilo mnie ❗ Chcialam z nim byc i … udalo mi sie 😉 Sama go zdobylam, ja wyszlam z inicjatywa i …jestesmy razem 😉 Teraz patrze na niego innymi oczami, podoba mi sie…Żałuje ze nie zgodzilam sie na ta randke 2 lata wstecz 😥 Nie wiem dlaczego tak jest, nie potrafie tego wytlumaczyc.Heh
    Takze nie łam sie, na pewno kogos znajdziesz. Wiecej odwagi i wiary w siebie ❗

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    a daj spokoj facet nie ma byc piekny tylko iec to cos…znam straszne paskudy ktore maja super laski. Pozatym nad wygladem tez da sie popracowac wiec to jest do zrobienia. przedewszystkim zmien podejscie do smego sienie:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Pozatym nad wygladem tez da sie popracowac wiec to jest do zrobienia. przedewszystkim zmien podejscie do smego sienie:)

    Dokładnie ❗

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Proponuje wstawic zdjecie na forum a my juz ocenimy co mozna zrobic 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ja uważam pomysł Malinki za dobry, na pewno coż doradzimy, patrząc na Ciebie kobiecym spostrzegawczym okiem. Ale możesz mieć opory przed wstawieniem swojego zdjęcia na forum, w takiej sytuacji proponuję wysłać nam na priv, na maile. A my tutaj tylko napiszemy co sądzimy, zdjęcia niezainteresowani nie ujrzą. 🙂

    Natomiast i tak nie będziemy wiedzieć jak się poruszasz, jak patrzysz na kobiety, jak się ubierasz, jak się odzywasz itd. A to bardzo ważna kwestia, facet może być brzydki, ale dla większożci kobiet powinien sprawiać wrażenie bardzo męskiego i silnego psychicznie, bo to kręci wiele z nas. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " weźcie mnie na warsztat!!"

Przewiń na górę