• Autor
    Odp.
  • BLANKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    widok z jednego okna to opuszczony dom, domy sasiadow i ulica.

    widok z drugiego okna to nasze podworko za domem.

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ja za oknem mam ładny, drewniany płotek i wiżnię. Na wiosne gdy to drzewo zakwita jest pięknie, jak w bajce. Wogóle wszędzie mam zieleń, zieleń, zieleń…

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Ja mam za oknem duuuży kawał niezagospodarowanej łąki, gdzie mieszkańcy urządzili wybieg dla psów 😀 O 8 rano standardowym widokiem są skpiska rozmawiających włażcicieli i bawiących się zwierzaków hehe

    Taja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    U mnie to różnie,jeżeli jestem u rodziców (tak jak teraz) to mam za oknem jedną z najbardziej zatłoczonych ulic mojego miasta 8) …
    A jak jestem u mojego chłopaka z którym mieszkam to za oknem mam pole kapusty, obecnie oczywiżcie kapusty nie ma …

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Uważaj na to pole kapusty, czasem dziwne rzeczy można w kapużcie znaleźć 😉 😆

    lacrima
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja mam widok na szkołę podstawową i las!!!! 😀 więc nie jest najgorzej “ myżlę,że nawet lepiej niż przeciętnie!!!! 😀

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Widok z okna? Masakra! Blokowisko szare, smutne. A chcialoby sie wyjżć na taras i spojrzeć na takie cudeńka
    [usunięto_link]
    Ale teraz własny domek to już fortunę kosztuje, więc nie wiem jak to sie uda…

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    kilka drzew, dużo dachów, ledwo co widoczny rynek

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja sobie patrze na Park… ale jak juz liżcie pospadają i tylko te łodygi widać… to ludzie wyglada to tak strasznie jak w jakimż horrorze tylko jeszcze jak deszcz zacznie padać i więcej nie trzeba, zeby po prostu za okno nie patrzeć w tym okresie.. za to zaż w lecie… fajnie mi akacje pachną i jest tak fajnie…. jak na łące…

    Tharna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    U mnie z jednej strony ogród, a dalej las. Z drugiej strony taras, wybieg dla koni i młody las 🙂
    no ale ja mieszkam w żrodku lasu 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hihi… u mnie koło bloku zakwitły mirabelki… no widok boski, a zapach jeszcze lepszy! 😉 😀 😆

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    z mojego okna to przy dobrej pogodzie widać góry Beskidzkie 🙂
    a tak bliżej to domy i ogrody, bawiące się w nich dzieci i psy, spacerujące koty, kwitnące grządki kwiatów i zapuszczające pączki drzewa. Przejeżdzające samochody, rowery i motory.

    Taki oto sielankowy widoczek 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Widok z okna?"

Przewiń na górę