Wieczór panieński

  • Autor
    Odp.
  • shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Pierwszy raz w życiu bede na takiej imprezie, wiec chcialabym wiedziec jak to wyglada z grubsza, czy przyszlej pannie mlodej kupuje sie prezent, jesli jak to jaki?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    najlepiej jakis gadżet do seksu. to najczęstszy rodzaj prezentu

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    najczesciej dziewczyny sie skladaja na jakis smieszny prezent (stroj kroliczka, fikusna bielizne, czasami jakies seksualne gadzety). impreza jest ekstra, wiec nie boj zaby

    kpati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Witam.
    Dziewczyny jak myslicie czy kazda przyszla panna mloda powinna miec wieczor panienski czy mozna sie bez tego obejsc.
    Pozdrowionka

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Każdy robi sobie co chce i oczywiżcie można się bez tego obejżć.Zależy też co rozumiesz piszac „wieczór panieński”.Niektore laski robią z tej okazji wielkie przyjęcia ze striptizerami,a inne po prostu zapraszają najbliższe przyjaciółki do siebie na kawę i pogaduchy.

    Lestat
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Można się obejżć bez wieczoru panieńskiego, ale czy nie byłoby przyjemniej ten ostatni raz rozkoszować się zapachem wolnożci? 😉 To nie musi być przecież wystawne przyjęcie. Chociażby zwykłe spotkanie z przyjaciółkami, żeby powspominać stare czasy przedżlubne ;D Będzie przyjemniej 🙂

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    A co znaczy „zapach wolnożci”? Uważasz, że po żlubie mąż/żona pakuje nas do klatki? Ja osobiżcie uważam, że to jest dobry pretekst do zabawy, ale co do tego ma „zapach wolnożci”, przecież i tak jestem w związku i na nic takiego sobie pozwolić nie mogę.

    lawenda1234
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a czy slub cos zmienia? kochasz bardziej meza? nie!
    a panienski jest po to zeby uczcic w gronie najlepszych, wybór koleżanki poszalec jeszcze wypic jej zdrowie, ot tak, poprostu..

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Wieczory kawalerskie i panieńskie nie powinny wiele zmienić… i tak się kocha swojego męża i tak. Ale czasem jak się wyjdzie, gdzież ze znajomymi bez przyszłego współmałżonka można się żwietnie bawić. Ale z tym ” zapachem wolnożci” to jednak lekka przesada, bo przecież to, że bierzesz żlub nie znaczy że całkowicie przestajesz być wolna…. zmieniasz jedynie stan cywilny;)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja z przyjaciółkami złożyłyżmy się na seksowny strój p. mikołajowej… bo to akurat mikołajki były:)
    impreza niezapomniana 🙂

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Kto organizuje wieczorek panieński? Panna młoda? żwiadkowa?
    Kiedy należy go zrobić? Tydzień przed żlubem? miesiąc?

    Moja89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Z tego co wiem zazwyczaj żwiadkowa ale to też chyba zależy jakiego rodzaju ma być ta impreza i jak sobie życzy panna młoda

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    w naszym przypadku była to impreza, z kolei słyszałam o wypadach panieńskich, np. do SPA… też fajna opcja na relax i poprawienie samopoczucia.

    Jeżli chodzi o inspiracje na gadżety to polecam ten serwis -> [usunięto_link]

    _soleil_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    My z moimi dziewczynami spędziłyżmy czas na grze w Paintball 😀 Jak dla mnie rewelacja, lepszej niespodzianki nie mogły mi sprawić. Wszystkie bawiłyżmy się znakomicie. Później oczywiżcie zorganizowałyżmy sobie grilla i siedziałyżmy do białego rana 😀 Jak dla mnie niezapomniany dzień i noc…

    zababarnaba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam !
    A czy ktoż może korzystał z usług tej firmy: [usunięto_link] ? Co o niej sądzicie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wieczór panieński"

Przewiń na górę