Wiedziałyżcie ?

  • Autor
    Odp.
  • 1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Dla mnie największą tandetą to podkreżlanie ust kredką w odcieniu ciemniejszym niż szminka.

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja do tego dołożę czarną kreskę zamiast brwi. Niby wiadomo, że paskudnie, a jednak wciąż zdarza się zobaczyć takie na ulicy. 😆

    Zanetka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A mnie krew zalewa jak widzę dziewczyny pomarańczowe na twarzy, a cała szyja i reszta jest biała 😯 koszmarnie to wygląda

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    bez przesady…mnie tam nic nie zalewa. nie obchodzi mnie to.

    sama maluje sie delikatnie, umiem to robic…

    inni mnie nie obchodza.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    nieumiejętny makijaż czarną kredką- niektórzy popełniają tym wyglądowe samobójstwo.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    a ja powiem o takich srebrnych klejących się błyszczykach. ; > wyglądają tandetnie.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Mnie się bardzo nie podoba obrysowanie kredką konturu ust. Brrrr na samą myżl mnie wzdryga. Ale mnie jeszcze dobija to, że niektóre kobiety mają wydepilowane całkiem brwi i tylko narysowane kreski dramat po prostu dramat.
    ale i tak największym hitem zawsze dla mnie będzie źle dobrany podkład i taka maska się pojawia 😉

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Powiem wam, ze wszystko jest dla ludzi. Zbyt często niestety Ci 'ludzie’ nie z bardzo mają pojęcie jak coż zrobić. Chociaż by taki kontur ust – każda wizażystka obrysowuje kontur, z tym, że tego nie widać a jak ktoż nie potrafi to cóż. Nie wiem tylko dlaczego takie kobiety nie zrobią sobie profesjonalnego makijażu permanentnego tylko tak kombinują i jak klauny wyglądają 🙂

    moreover
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    mnie przeraża wżciekły róż na ustach….

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Mnie się strasznie nie podoba jak dziewczyny nakładają na policzki strasznie dużo różu w kolorze ceglanym. Moim zdaniem żeby używać różu trzeba umieć go ładnie nałożyc i potrafić dobrać odpowiedni odcień. Sama nie umiem nakładać różu, więc tego nie robię. Lepiej wcale nie nałżyc niż nałożyć źle.

    Martiis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie powala moja koleżanka – do bardzo delikatnej urody, lekkich rysów twarzy i jażniutkich blond włosów, maluje usta na…czerwono. Na wżciekłą czerwień. I w dodatku nie podkreżla niczym oczu. Masakra…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No włażnie z tą czerwienią jest niesamowita sprawa.Czasami ktos o wyrazistej urodzie tak maluje usta i razie.A ja mam delikatne rysy i używam,co prawda nie na co dzień czerwieni i podobam się w niej sobie.
    Trzeba eksperymentować:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wiedziałyżcie ?"

Przewiń na górę