• Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    nie mam teraz komu powiedziec wiec chce to powiedziec Wam
    mianowicie mam bardzo wielkiego dola wlasnie od niedawna nie mam pracy wiec nie mam sie czym zajac i jeszcze do tego moj chlopak wyjechal i bedzie dopiero w polowie pazdziernika, nawet juz nie umiem znalezc sobie zajecia siedze i placze i na nic nie mam ochoty i siedze na forum ale czasem nawet nie mam sily nic pisac
    juz wogole nie mam sil… niewiem co mam robic
    pomozcie

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    nie martw sie nie jestes sama ja tez mam taki problem ze nie mam roboty a w domu ostatnio mam takie zgrzyty z rodzicami że siedzę w pokoju i nie wychodzę nigdzie….. a na dodatek ze wszystkich testów wychodzi mi że mam depresję a bliscy mi ludzie tylko mnie dobijają. Też nie mam sie komu wyzalic bo nikt mnie nie rozumie a ja chyba potrzebuje juz fachowej pomocy… nawet mam zachamowania żeby iżć za robotą nie wiem jak nazwać te uczucia…brak wiary w siebie, strach, lęk. ogarnia mnie przed tym taka panika że obawiam się że jak pójde do pracodawcy to zacznie mi sie język plątać… kiedys tak nie było chodziłam za robotą ilka razy w tygodniu z użmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem a teraz 😥

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Moja rada dziewczyny , wyjechać za granice do pracy na 2 miesiące ,

    ja miałem doła i tak zrobiłem , nie miałem pracy , dziewczyna

    mnie olała … generalnie załamka i

    znalazłem prace przez internet , a po 2 miesiącach byłem już zdrowy

    a ile kasy jeszcze zarobiłem .. polecam , tylko ostrożnie ….

    różnie bywa z tymi pożrednikami

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja aktualnie przeżywam załamanie. wszystko jest nie tak i jestem w takim dole, że tylko praca mnie przy zyciu utrzymuje ;(

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Głowa do góry , idż na basen i saune ….

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Izzzka nie przejmuj sie.Ja rowniez nie pracuje,szukam prace powolii 😛 Owszem nudze sie bo wakacje w chacie,popoludniami widze sie z chlopakiem,ale jakos leci.
    Mysle,ze powinnas wziasc kumpelki,polazic gdzies po sklepach,po miescie ,pogadac,czyms sie zajac,bo zwariujesz.Poszukaj tez pracy moze?Przede wszystkim nie doluj sie prosze i uszka do gory!! 😀 😉

    Trzymaj sie cieplutko.:)

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    hmm. ja obecnie lecze sie na depresje.. biore leki mi nic nie pomoglo zadne wypady do kina na basen czy do baru!!! konieczny byl psychiatra ktory mnie z tego bagna powoli wyciaga! Ludzie czesto myla zwykla handre z depresja bo depresja to choroba trwajaca dluzej niz 2 tyg ZAGRAZAJACA ZYCIU gdyz ludzie czesto popelniaja samobojstwa, jezeli czujesz ze jest bardzo zle i nie widzisz sensu w zyciu , nic nie sprawia coi radosci zle spisz malo jjesz i ciezko ci wstac złozka to idz do lekarza bo to depresja ale jezeli nie jest tak zle i tylko jestes smutna to znajdz sobie prace zajmij sie czyms to na pewno pomoze.

    pstrokatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Jeżli sama się nie przekonasz, że dobrze się czujesz to tak nie będzie.
    Ja już nie potrafię zaliczyć doła…
    Po prostu jestem szczężliwa, chociaż moje życie w ogóle się nie zmieniło…

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    ja to ostatnio tyle mam na glowie przez opieke nad chora babcia,zajmowanie sie dzieckiem siostry prawie24h,studia,egzaminy,ktore musze zdac i prace podyplomowa szybko napisac, zgrzyty w zwiazku i w rodzinie,ze powinnam tez wpasc w depresje,ale powiedzialam sobie,ze poradze sobie,ze wszystkim,a jak czasem mam ochote poplakac to robie to,bo to mnie oczyszcza.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Wiesz co, czasem pomaga zajęcie się czymż albo czyjaż uwaga. Oczywiżcie jeżli jest to depresja w zaawansowanym stadium, to nie ma na co czekać – trzeba iżć do lekarza. Depresja jest dożć popularną przypadłożcią, która zdarza się czężciej kobietom lub czężciej jest u nich diagnozowana. To taki stan, w którym może być ci ciężko się samej z tego otrząsnąć. Wiem, że nie będzie Ci się chciało i możesz nie chcieć tego zrobić, ale lekarz na pewno Ci pomoże.
    Polecam myżleć też o dobrych czasach, o tym co sprawiało Ci radożć, i o tym że do października nie ma wcale tak dużo czasu! 😀

    Pisz na forum, czytaj, spróbuj wyjżć z domu, trzymaj kontakt z rzeczywistożcią!

    My tu jesteżmy!

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Zajmij sie czyms,chocby porzadkami w domu,wyjsciem na spacer, nie zamykaj sie w czterech scianach,umow sie z jakas kolezanka na plotki to pomaga,a jesli to nie pomoze idz do psychiatry i porozmawiaj z nim o swoich problemach.Bedzie dobrze:)

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    jestem w podobnej sytuacji. tez niedawno straciłam prace, jak na arzie jestem w trakcie poszukiwań. mi pomagają wielkie porządki w domu i zapisanie się na fitness. zobaczymy jak długo… może też spróbuj

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wielki dol :(("

Przewiń na górę