• Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    kurcze niewiem jak wy ale ja zabardzo nie przepadam za swietami i nie lubie jesc duzo ale z drugiej strony nie moge sie doczekac barszczyku z uszkami i pierozkow;P

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    izzzka,ja podobnie jak ty,ale w tym roku wiele sie u mnie zmienilo i po raz pierwszy wigilie spedze bez rodzicow,w sierpniu urodzilam synka i te swieta spedze z mezem i Oliwierkiem 😀 😀 😆 ale mam duzego stresa,musze wszystko sama przygotowac,mama juz nie wiele pomoze 😕 😕 🙁 najbardziej nie lubie patroszenia ryb ❗ ❗ :!:ale mimo wszystko ciesze sie ❗ 😀 😆

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    hehe ale Ci zazdroszcze:) tez juz bym, tak chciala noa le mam nadzieje ze to juz niedlugo;)

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    troche sie boje jak to wszystko wypadnie,wkoncu wszystko na mojej glowie 🙄 ale najwazniejsze mam za soba,prezenty.takze dla mojego synka 😀 😆 🙂

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    nie ma sie co bac napewno wszystko bedzie ok:)
    a ile lat ma Twoj synek?? 😉

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    wkońcu kiedyż jest ten pierwszy raz 😉 i tym razem to wigilia w Twoim wykonaniu 🙂 Powodzenia!

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Moj synek 26 grudnia skonczy 4 miesiace 😀 😀 😛 do lat mu jeszcze brakuje,choc przyznam szczerze ze nie moge sie doczekac przyszlych swiat kiedy Oliwierek bedzie juz chodzil.Jestem naprawde szczesliwa 😀 😀 😀 ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wigilia??"

Przewiń na górę