• Autor
    Odp.
  • martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Wiklina jest rzeczywiżcie dożć specyficzna – za bardzo nasiąka wilgocią i przez to nie nadaje się do łazienki. U mnie tylko takie drobne koszyczki są wiklinowe, całkiem nowe więc dają radę jeszcze, ale jak coż za bardzo się ubrudzą to nie będzie mi szkoda ich wyrzucić. W droższe rzeczy bym raczej nie zainwestowała.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ja mam kosz wiklinowy na bielizne i szafke wiklinowa od 2 lat. Nic sie z nimi nie dzieje chociaz w łazience mam wilgoć, więc żmiało mozna inwestować w wilkinę, bo już w trwaę morska niekoniecznie.

    kinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A u mnie kosz wiklinowy na bieliznę złapał wilgoć i nadawał się tylko do żmietnika. Wiklina jest bardzo ładna, dodaje przytulnożci, ale niestety niepraktyczna. Jak dla mnie zostają w domu tylko wiklinowe dodatki

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No włażnie wiklina nie toleruje wilgoci.Włażciwie mam tylko krzesła ogrodowe i dodatki w kuchni.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Wiklina bardzo ładnie się prezentuje w łazienkach, tak samo jak drewno..ale niestety te materiały nie tolerują wody i bardzo szybko nadają się do wyrzucenia. Także uważam, że bezpieczniej jest wybierać bardziej konwencjonalne materiały do tego konkretnego pomieszczenia.

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    jak na moje wyczucie estetyki wiklina pasuje tylko do dużych przestrzeni 😉

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    u mnie w domu kosz wiklinowy na ubrania sprawdza się bardzo dobrze od parunastu lat. 🙂

    CultureClub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Wiklina jest bardzo estetyczna, szczególnie taka ciemna o cienkim splocie – w marketach można dostać zestawy koszy do łazienki i nie tylko, bardzo mi się podobają. U nas w domu bardzo długo mieliżmy wiklinowy kosz, najszybciej zepsuło się wieko, ale używaliżmy go bez przeszkód parę dobrych lat.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Wiklina w łazience to dobry pomysł, a jeszcze lepszy jest rattan, bardziej wytrzymały. Można sobie do łazienki wstawić meble rattanowe np. szafkę, komodę itp. W ten sposób stworzymy ciepły, egzotyczny, kolonialny klimat. Rattan może być połączony z drewnem, szkłem, pasuje do różnych, nawet nowoczesnych aranżacji. Fajnie zwłaszcza wygląda w stylu etnicznym, orientalnym. 🙂

    teczowy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Z wiklinowych rzeczy jedyne co nadaje się do urzytku do łazienki to kosz na brudne rzeczy.

    Loona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    zarówno wiklina i chromowane półki to porażka:/ a tyle za te półki płaciłam :/ po 3 miesiącach rdza weszła od wilgoci i wygląda to koszmarnie. Plastik albo solidnie zaimpregnowane drewno rządzi w łazience!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wiklina w łazience"

Przewiń na górę