Wiklina w łazience

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    witam
    chciałam was poinformować jak bardzo niepraktyczne są meble z wikliny.
    wstawiłam sobie taką „piętrową” szafeczkę do łazienki. Po roku czasu nie da się na niej nic ustawić. Wszystko się przewraca. Powyginała się. Wiklina zbiera kurz i cieżko się ją czyżci 👿
    lepiej zainwestowac w praktyczny plastik mimo ze nie jest on zbyt piekny

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zgadzam się.U mnie w łazience stoi kosz wiklinowy na brudne ubrania.Na początku prezentował sie całkiem niezle,pózniej zrobiły mu się zadziorki i osiadł na nim kurz,którego nie da się do końca usunąc…masakra

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kiedys widzialam w sklepie pietrowa szklana stojaca szafke. skladala sie ze szklanych kwadratow i chromowanych bokow. kosztowala 100 zl co wydawalo mi sie drogo.
    teraz bardzo zaluje ze jej nie kupilismy z mezem bo porownujac nasze miastowe ceny to ona byla bardzo tania

    kasiu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    też nienawidzę wikliny, po p****żciach z moimi starymi fotelami z wikliny (włażnie trudne do wyczyszczenia i po jakimż czasie odgłos przesuwającej się wikliny też zaczął doprowadzać mnie do białej gorączki) powiedziałam sobie nigdy więcej

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Z wikliny to mi sie podobaja koszyczki;)

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    a ja jakies 2tyg. temu kupilam wiklinowy kosz na brudne rzeczy malowany na bialo w srodku obuty materialem, fajnie sie prezentuje ,ale pewnie po roku pewnie go wymienie na lepszy model dobrze ze nie sa takie rzeczy drogie 🙂 😀

    e-fabryka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A mi bardzo się podoba wiklina. Fakt. Jak się zakurzy to trudno doczyżcić ale w łatwy sposób można odżwieżyć farbą w sprayu.
    Każdy koszyk ma swój urok i trochę natury w domu dodaje klimatu. 😆

    monika_35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja bardzo lubię wiklinę, choć zdaję sobie sprawę, że z czasem są z nią kłopoty. Kupiłam fotel w punkcie z meblami używanymi. Jest stary, dobrze zachowany, nie sprawia problemu.
    Mam tez donice wiklinowe, w których żwietnie wyglądają kwiaty na tarasie.

    Wszystkie rzeczy wiklinowe, choć nie lubią wilgoci, wstawiam od czasu do czasu pod prysznic, lub spryskuję wężem ogrodowym. Wysychają szybciutko i nie ma żladu po kurzu.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    gash, smutno się robi jak się czyta takie przestrogi. Logiczne jest, że jak się wstawi wiklinę do łazienki, to pod wpływem wilgoci się powypacza. To samo stanie się z niezabezpieczoną niczym sklejką i drewnem.
    Ja mam trochę wiklinowych rzeczy w salonie już kilka lat i cały czas są jak nowe.

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Wiklina to chyba prędzej sprawdzi się w ogrodzie, a i tu wybrałabym raczej jakiż ratan czy coż. Mocniejszy jest. Ostatnio szukam fajnego siedziska do domu czy w razie czego do ogrodu, czegoż takiego jak tu
    [usunięto_link]
    Nie widziałayżcie może gdzież takiego mebelka?

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ja mam w łazience szafkę wiklinową na kółeczkach, wygląda jak barek, piętrowa, ale z dodatkiem płyty na której można spokojnie wszystko postawić i nic się nie przewróci, super! Mam tez kosz wiklinowy na bieliznę taki trójkątny, narożny. Mam go ponad rok i nic sie złego z nim nie dzieje, bardzo go sobie chwale. Bielizna oddycha, nawet wrzucone mokre ręczniki po paru dniach wysychają. Teraz chciałabym zrobić obudowe pralki z wikliny, próbowaliżcie? 😀

    a1976
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a ja włażnie kupuję do łazienki wiklinę – nie cierpię plastików!!!!

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    ja mam plastik ale już trochę przestarzały, więc teraz może rzeczywiżcie rozejrzę się za wikliną!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    No bo drewnianych mebli nie powinno wstawiać się do łazienki pod warunkiem, że nie są do tego jakoż przystosowane. Drewno bardzo nasiąka wilgocią i dlatego półki się mogą wyginać i stawać się nieustawne.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Wiklina u mnie sprawdza sie w 100%. Mam raczej wilgotna łazienkę, ciekawe jak zniosą to półki drewniane, które mam zamiar wstawić w sobotę…Ale chyba zrezygnuje z zabudowywania pralki wiklina, taka ładna praka, a ja ją zamknę w krzakach… 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wiklina w łazience"

Przewiń na górę