• Autor
    Odp.
  • pabel
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam.
    Tak – to prawda – 24 kwietnia miało być ogłoszenie wyników. Pechowo ktoż nie spojrzał w kalendarz, że tym dniem jest niedziela.
    W konkursie gdzie jest klikadziesiąt nagród fundowanych przez kilka firm – nieraz z opóźnieniem dochodzą informacje potwierdzające ufundowanie nagrody. Pechowy termin przypadający w Niedzielę uniemożliwił nam potwierdzenie wszystkich nagród.

    Z tego powodu ogłoszenie wyników będzie 25 kwietnia. Za opóźnienie przepraszamy.

    pabel
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wiosenny konkurs został zakończony.
    Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Lista zwycięzców znajduje się w poniższym adresie.

    [usunięto_link]

    Najbliższy konkurs już w maju.

    xenopus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jestem na liżcie zwycięzców konkursu z okazji Dnia Matki i do tej pory nikt się ze mną w tej sprawie nie skontaktował 🙁 😕
    To nagroda już pewnie przepadła?

    pabel
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Do każdej z osób, które wygrały w naszych konkursach wysyłane są maile informacyjne. Nieraz zdarza się jednak, że:
    1. Osoby, które wygrały – podały błędny adres e-mail w kwestionariuszu kontaktu
    2. Osoby, które wygrały – zapomniały o wygranej 😉
    3. Wysłany mail nie dochodzi (nie ma nas na żadnej liżcie spamu – bo i nie ma powodu, żebyżmy się tam znaleźli – ale jest jeden portal, którego nie mogę wymienić z nazwy, który notorycznie odbija maile, albo gdzież tam one giną).

    Dlatego także czekamy dłużej na zgłoszenia wszystkich osób.

    Jeżli nie dotarł e-mail z potwierdzeniem wygranej – to proszę o kontakt pod adres [usunięto_link] a sprawdzę jak wygląda sprawa z nagrodą.

    xenopus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wysłałam maila 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wysłałam maila 🙂

    Hmmm czy aby nie troszkę późno???

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wiosenny konkurs"

Przewiń na górę