wirtualny szmateks

  • Autor
    Odp.
  • Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    każdy orze jak może …
    ja wole swoje ciuchy i swoje sklepy
    nie lubię pożyczać i wymieniać sie ubraniami bo to przede wszystkim mało estetyczne

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    każdy orze jak może …
    ja wole swoje ciuchy i swoje sklepy
    nie lubię pożyczać i wymieniać sie ubraniami bo to przede wszystkim mało estetyczne

    ja mam tak samo

    samantha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja takich bazarów też nie lubie.. zwłaszcza że rzeczy sa tak kiepsko prezentowane że wyglądają jakby byłu brudne i zuzyte.. lubie jednak czasem kupić coż w wirtualnym sklepie vintage (np. [usunięto_link] [usunięto_link]), zwłaszcza że jestem fanka tego stylu a w moim mieżcie w lumpeksach same garsonki dla 60-latek :)…

    bemyway
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ciężko coż znaleźć fajnego w takich sklepach.. lepiej samemu iżć

    samantha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ciężko to chyba w przepełnionych lumpeksach….

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    każdy orze jak może …
    ja wole swoje ciuchy i swoje sklepy
    nie lubię pożyczać i wymieniać sie ubraniami bo to przede wszystkim mało estetyczne

    dokładnie.. nie ubrałabym czegoż co nosił ktoż obcy 🙂 od siostry coż pożyczę ale od znajomych? nigdy 😛

    Tokinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja jestem za lumpkami i tymi wyrtualnymi też,często odwiedzam w sieci:
    [usunięto_link]
    Już trochę kasy tam straciłam.
    Po tradycyjnych też chodzę mniej więcej raz w tygodniu.

    monis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie ma na co czekac! trzeba brac taczke od somsiada i leciec!:D Tylko czym pozbyc sie tego „uzywanego” smrodku:P? hehe

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    nic nowego, na allegro taki handel kwitnie od lat.. najbardziej osobliwym towarem są używane staniki 😀

    alaaa80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ale trzeba przyznać że jakosc tych ciuchow w szmateksach tez sie zmienila, teraz mozna znalezc fajne, nowe rzeczy z metka.Ale jgeneralnie jest to temat dla wytrwalych, ja naleze do tej grupy, co wchodza do sklepu rzucaja okiem – i po 5 sek wiem czy cos kupie czy nie. Dla mnie ciekwy jest outlet [usunięto_link], czekam na coż jesiennego

    szafran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tu też jest coż na ten temat.

    [usunięto_link]

    VintageGIRL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja niedawno otworzyłam swój sklep internetowy z rzeczami z USA. Ale sprzedaje głównie rzeczy nowe. Nie chce się reklamować liczę tylko na waszą opinię typu co byżcie chciały kupować (jakie marki ,w jakim stylu ubrania) no i co by Was zachęcało do kupna.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    nie akceptuję szmateksów… a wirtualnie kupuję przede wszystkim bieliznę (nową) na intymna.pl. Dla zakładających e-sklepy – wzorujcie się na intymnej!

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja bardzo lubię lumpexy czasem można znależć coż naprawdę fajnego i taniego.

    annaurb
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja jestem jak najbardziej za „handlem wtórnym”… rozumiem sprzeciw gdybyżmy nie miały do dyspozycji pralek, proszków i innych cudeniek 😛

    Ale boiorac pod uwagę te udogodnienia, praktycznie wszystko poza bielizną bym kupiła 🙂 zresztą czasem zagladam do ciucholandów, mają swój urok. Wprawne oko znajdzie coż pięknego.. ba czasem nawet nie używanego…

    Zresztą mam pytanie ile z was ma w szafie ciuch który założyło 1-2 razy? Czy taki ciuch mozna nazwać używanym, czy może raz użytym?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wirtualny szmateks"

Przewiń na górę