• Autor
    Odp.
  • Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    Przy pierwszej wizycie robi sie cytologie, NO I TRZEBA NIESTETY SIADAC NA SŁYNNYM FOTELIKU! lekarz cie zbada i osadzi czy nalezy stosowac hormony.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Witam:), czy jest mozliwe pojscie do ginekologa w czasie okresu?
    Zeby zbadal?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mysle, ze raczej wtedy trzeba odwolac wizyte….
    Doktor cie nie zbada np. jak bedziesz miec zaaplikowanego tampona….
    W zyciu bym nie poszla w trakcie okresu… 😯

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A co netinko, okres Ci wypada w dzien umówionej wizyty?

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Znaczy, w sumie głupio zrobiłam:/. Bo mam mały problem, kiedyż też to przechodziłam. I chciałam po prostu iżć, żeby mi przepisała coż na tą dolegliwożć, jednak nie wiem, czy ona sie mnie spyta i ja jej powiem i tyle, czy musiałaby to zobaczyć.

    Kurde w sumie mogłabym jutro rano zadzwonić i odwołać wizyte:/. Z siódmej strony, mogłabym iżć po okresie to od razu by się cytologie zrobiło.

    Cytologie się robi nie więcej niż raz na rok?

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Zdrowa kobieta robi cytologie raz na 6 miesiecy, a po operacjach i problemach raz na 3 miesiace- tak zalecaja lekarze. Rok to za dlugo, bo komorki rakowe rozwijaja sie bardzo szybko.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hmm, 6 miesięcy:|. No ładnie:/, a jak byłam po 8 miesiacach od cytologi, bo mnie nowa pani polozna wezwala na badanie, to stara polozna powiedziala, ze niepotrzebnie przyszłam:/. Ech masakra.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moim zdaniem powinnas odwolac wizyte. Po okresie lekarka bedzie cie mogla zbadac a to jest najwazniejsze.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    No tak, zadzwonie jutro o 7:30 i odwołam wizytę z godziny 10, chyba nic sie nie stanie:/. Ech nie lubie tego robić.. Zauwazyłam dziwną rzecz. Prywatnie, lekarka dawała mi 3 plus więcej recept na tabletki, a w przychodni nfz daje 2 i to jeszcze jedną z wielka laską:/. Nie wiem czy to z powodu czlowieka, czy nfz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wizyta u ginekologa"

Przewiń na górę