Wkładka domaciczna

  • Autor
    Odp.
  • Oledzka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    po urodzeniu dziecka powaznie zastanawiam się nad tą formą zabezpieczenia. chodzi mi dokładnie o wkładkę hormonalną „lady insert”
    czy któraż ma, miała? jakie „wrażenia” i jaki koszt?

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    lady insert to Mirena, wkładka hormonalna – działająca przez 5 lat, uwalniająca żladowe ilożci hormonu bezpożrednio do macicy, kosztująca od 630 do nawet 900 zł (zależy gdzie kupowana)
    więcej masz na stronach tego produktu [usunięto_link] i [usunięto_link] (przy czym, jak pisałam Mirena = lady insert)

    Oledzka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    dzięki, stronki przejrzałam juz dawno,liczyłam na jakies opinnie

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ja mam Mirenę, przepraszam za suche fakty, zasugerowałam się pytaniem o koszty – jak pisałam, ja mam Mirenę, razem z założeniem zapłaciłam 1000 zł (650 zł wkładka, 350 zł założenie), zakładanie mało przyjemne, ale i mało bolesne, raczej taki dyskomfort, zakładaną miałam podczas miesiączki, nie miałam plamień, a bóle ustały już włażciwie po godzinie i jednej No-spie, trochę mi się cykle skróciły, ale nic nie boli i wszystko jest w porządku – jestem zadowolona

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja mam strasznie bolesne miesiączki czy wkładka pomaga na tę dolegliwożć?

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Mirena, czyli hormonalna wkładka zmniejsza bóle miesiączkowe (u mnie na przykład nie ma ich w ogóle już)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wkładka domaciczna"

Przewiń na górę