• Autor
    Odp.
  • oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    czy to prawda ze jesli sie podcina koncowki to wlosy szybciej rosna | jesli tak to co ile powinno sie je podcinac ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie. to nie jest prawda. wlosy rosna tak samo szybko niezaleznie od tego, czy podcinasz koncowki czy nie.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha 😉 a czemu wszyscy mowia ze wlasnei tak jest z ejak sie podcina to szybciej rozna ? 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to taki durny przesad.

    tymczasem „wlosy nie trawa”.

    zapytaj o to swojego fryzjera.
    przy zapuszczaniu wlosow koncowki podcina sie, zeby zachowac dobra kondycje wlosow i forme fryzury. nie po to, zeby szybciej rosly. to bardzo debilne sadzic, ze cos rosnie od obcinania. raczej przeciwnie.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    hehe no ale to skad sie wzieło to e ludzie mowia o tym ze szybciej rosna od podcinania ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a skad sie wzielo pieprzenie o tym, ze ropuchy pluja na ludzi? albo to, ze przez zajmowanie miejsca w rogu stolu mozna zostac stara panna?

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no nie wiem bo mnie to nie interere wiesz .a le np fryzjerka mi radzila czesto podcinac koncowki bo .. ” beda zdrowsze włosy i troszke ci szybciej podrosna”

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    to zmień fryzjerkę.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    hmm no moz to glupie ale ja w to troche wierze . pewnoescia jest to ze jak si epodcina to sa zdrowsze to jest pewne

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    tak, już przecież parvati pisała, że chodzi o kondycję włosów… zdrowy wygląd końcówek, nierozdwojonych, itd…

    ale włos to tkanka, która rozwija się w cebulce. włos WYRASTA z cebulki, a nie dorasta mu koniuszek… skąd niby cebulka ma wiedzieć, że włos został ćwiachnięty… a nawet jakby wiedziała, to niby czemu-i jak- mialaby ten włos produkować szybciej niż ustawa przewiduje… nie no ja już inaczej nie mogę… 🙄 ale na prawdę… ja nie wiem kto takie coż wymyżla…

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no też racja. no ale ja podcinam raz na jakis czas nie wiem czemu juz mam tak od paru lat moj mama tez podcina i mi tez tak zostało

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    każdy podcina… tylko że normalny człowiek wie dlaczego… 🙄

    waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hmmm ja polecam pantie provvvvieee tylko nie kladz odzywki od samego czuba glowy, bo beda po kilku godz jak smalec;p

    waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hmmm musisz przede wszystkim wybrac prostownice z płytka ceramiczna. Niestety nie ma jakiejs prostownicy ,ktora wcale nie niszczy wlosow, Gdys wiadomo pali nasze wlosy i potem beda suche :<

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja jestem sceptycznie nastawiona do prostownic… bo nieważne jaka, prędzej czy później i tak zniszczy włosy… teraz jest na rynku tyle kosmetyków prostujących, szkoda włosów na prostownicę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " włosy"

Przewiń na górę