wlosy na rekach?jak je usunac

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    myslalam ze jak sie oplae to nie bedzie ich widaca tu lipa widac wciaz one sa dlugie i ciemne co mam zrobic by je usunac?a moze normalnie maszyna jednorazowa?kurcze ale sie boje bo bede musiala jzu golic caly czas a jak bede stara to tez bym musiala.macie rade jakas na to?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    niektórzy na forum mówia ze dobra jest depilacja ja osibiscie tego nie robie tylko ucinam je nozyczkami 🙂 i jak dla mnie jest ok sa mniejsze a odrastaja dopiero za paree tygodniu wiec mam spokoj juz sie tak tym przejmowac nie musze 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    poszukaj, poczytaj, omawialysmy ten problem 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    na prawdę nozyczkami? ja tez mam takie beznadziejne, ale boję się, ze po obcieciu odrosna gru bsze. to jak to jest?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Najlepszez tego co wiem od kolezanek sa plastry z woskiem.Ja osobiscie mam bardzo jasne wloski wiec je tylko podcinam i wcale lolu nie sa od tego grubsze

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no wlasnie dziewczyny jak wlasnie wczoraj zgolilam i bardzo mi sie to spodobalo najpierw ucinalam nozyczkami ale po dluzszym czasie to sie znudzilo bez sensu duzo ztym roboty a teraz raczki sa bardzo fajne delikatne aco najlepsze czuje sie tak jakbym miala raczki bardzo male jak pupcia niemowlecia,a ogolilam maszynka ale za jakis czas kupie sobie depilator to tym bede lub neiiwem jak zoaczymy jeszcze ale napewno bede golic

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    no wlasnie dziewczyny jak wlasnie wczoraj zgolilam i bardzo mi sie to spodobalo najpierw ucinalam nozyczkami ale po dluzszym czasie to sie znudzilo bez sensu duzo ztym roboty a teraz raczki sa bardzo fajne delikatne aco najlepsze czuje sie tak jakbym miala raczki bardzo male jak pupcia niemowlecia,a ogolilam maszynka ale za jakis czas kupie sobie depilator to tym bede lub neiiwem jak zoaczymy jeszcze ale napewno bede golic

    Kurcze ja raz ogolilam maszynka, dawno temu…Cieszylam sie ze mam gladkie raczki….Zawsze mialam malo wloskow na rekach a po tym zrobil mi sie gąszcz…W sumie mam jasne wloski ale nie polecam golenia!

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    ja golę codziennie/ co dwa dni maszynką… już się przyzwyczaiłam… :):):)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja golę codziennie/ co dwa dni maszynką… już się przyzwyczaiłam… :):):)

    O Boshe ❗ 😯 Mi by sie nie chciało…..

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Maszynka by mi sie tez nie chcialo,taka elektryczna to musi byc bol nie do wytrzymania, plastry woskowe to chyba tez dla masochistow…ja sie ciesze ze chociaz takiego problemu nie mam i wlosami na rekach sie nie przejmuje…za to wszystkimi innymi wlosami sie przejmuja 🙂

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    ja gole sobie wloski na rekach maszynka ale nie codziennie,raz w tygodniu.zauwalylam tez ze te wloski rosna znacznie wolniej niz np na nogach 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja gole sobie wloski na rekach maszynka ale nie codziennie,raz w tygodniu.zauwalylam tez ze te wloski rosna znacznie wolniej niz np na nogach 🙂

    No tak rosna wolniej ale jak sa jeszcze krotkie to strasznie kłują jak jeżyk 😉

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    a ja niecierpię swojego owłosienia… bleh… jeszcze jak to tragicznie wygląda na brzuchu, albo na plecach, nad tyłkiem… ohyda :(:(:(

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    a ja niecierpię swojego owłosienia… bleh… jeszcze jak to tragicznie wygląda na brzuchu, albo na plecach, nad tyłkiem… ohyda :(:(:(

    Wspolczuje ci. Ja mam na szczescie jasne wloski i nie widac. Depiluj sie plastrami to bedziesz miala spokoj na caly miesiac ❗

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    Depiluj sie plastrami to bedziesz miala spokoj na caly miesiac :!:[/quote]

    moze plastry i sa dobre do depilacji nog,ale do depilacji okolic intymnych nienadaja sie. te miejsca sa za bardzo wrazliwe na bol i delikatne 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wlosy na rekach?jak je usunac"

Przewiń na górę