włosy – pomocy !!!

  • Autor
    Odp.
  • KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    witam:(

    mam taki problem dla mnie bardzo istotny jestem szatynka chcialam bardzo rozjasnic wlosy i tym farbowaniem ,rozjasnianiem tylko je zniszczylam:( po blond pasemkach zostalo wspomnienie musialam wrocic do mojego naturalnego koloru bo jak bym jesczze z raz je rozjasnila to by pol wlosow mi wyszlo!! w dodatku niedosc ze mam takie suche twarde i w ogole blee to jesczze durnowata fryzjerka mi je miala lekko przezadzic (mam strasznie grube a raczej mialam) a ona mi wystrzygła polowe wlosow!! i jeszcze tak to zrobila ze teraz jak mi odrastaja (dodam ze to bylo jakos w sierpniu w drugiej polowie) to na czubku glowy mam po 2 cm wlosow!! masakra! niedosc ze przy tym sciela mi polowe wlosow o co ja nie prosilam dlugosc miala zostac taka sama to jesczze sa w takim oplakanym stanie:( co moge zrobic by byly lsniace jedwabiste mieciutkie i w ogole ladne:(:( dlugosc odrasta itak sporo brakuje jesczze ale nic na to nieporadze:( czy sa jakies moze srodki by wlosy szybciej rosly?? jakies domowe sposoby na to wszystko znacie?? 🙁

    pomóżcie 🙁

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    aaaaaa zapomniałam dodac ze mam wlosy bardzo krecone a teraz to mam jedne wielkie siano nie kreca mi sie i zostaje tylko prostowanie ich bo sa tak sciete ze nieda sie nie prostowac bo stoją dębem! !!!

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    aaaaaa zapomniałam dodac ze mam wlosy bardzo krecone a teraz to mam jedne wielkie siano nie kreca mi sie i zostaje tylko prostowanie ich bo sa tak sciete ze nieda sie nie prostowac bo stoją dębem! !!!

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    No to rzeczywiscie masz problem!!!

    Ja bym ich juz nie ruszala,poczekaj az odrosna. Kup sobie dobra odzywke i czekaj az sie wszystko unormuje.

    Ps. U jakiej Ty fryzjerki bylas???

    Pozdrawiam:)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    No to rzeczywiscie masz problem!!!

    Ja bym ich juz nie ruszala,poczekaj az odrosna. Kup sobie dobra odzywke i czekaj az sie wszystko unormuje.

    Ps. U jakiej Ty fryzjerki bylas???

    Pozdrawiam:)

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    sciela mi polowe wlosow

    Wszystko ma swoje plusy i minusy – „żcięta połowa” odrożnie jako zupełnie naturalna, niezniszczona i wkrótce zapewne przyniesie to jakież pozytywne skutki estetyczne 😉

    ..mam takie suche twarde i w ogole…sa w takim oplakanym stanie:( (…)
    zostaje tylko prostowanie ich

    Niewątpliwie to trudna dla Ciebie sytuacja, ale prostując je tylko pogarszasz obecny stan – nawet najlepsze żrodki zabezpieczające włos nie eliminują w 100% wysuszania spowodowanego prostowaniem (o ile w ogóle takie żrodki stosujesz ;). Więc zastanów się czy prostowanie to faktycznie jedyne wyjżcie, poprzepalane końcówki, ogólne wysuszenie – to nie wygląda dobrze.

    Osobiżcie radziłabym Ci konsultacje z jakimż dobrym fryzjerem żeby podpowiedział jak poskramiać Twoje loczki (dopasował odpowiedni kosmetyk ułatwiający stylizację), by układały się w sensowną całożć. No i polecam zakup tzw. „jedwabiu” do włosów – żwietnie regeneruje „suszki” 😉

    Uszy do góry 😉 Nie katuj ich, zainwestuj w maski, odźywki, etc. i cierpliwie daj im dojżć do siebie.
    Pozdrawiam 😉

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    sciela mi polowe wlosow

    Wszystko ma swoje plusy i minusy – „żcięta połowa” odrożnie jako zupełnie naturalna, niezniszczona i wkrótce zapewne przyniesie to jakież pozytywne skutki estetyczne 😉

    ..mam takie suche twarde i w ogole…sa w takim oplakanym stanie:( (…)
    zostaje tylko prostowanie ich

    Niewątpliwie to trudna dla Ciebie sytuacja, ale prostując je tylko pogarszasz obecny stan – nawet najlepsze żrodki zabezpieczające włos nie eliminują w 100% wysuszania spowodowanego prostowaniem (o ile w ogóle takie żrodki stosujesz ;). Więc zastanów się czy prostowanie to faktycznie jedyne wyjżcie, poprzepalane końcówki, ogólne wysuszenie – to nie wygląda dobrze.

    Osobiżcie radziłabym Ci konsultacje z jakimż dobrym fryzjerem żeby podpowiedział jak poskramiać Twoje loczki (dopasował odpowiedni kosmetyk ułatwiający stylizację), by układały się w sensowną całożć. No i polecam zakup tzw. „jedwabiu” do włosów – żwietnie regeneruje „suszki” 😉

    Uszy do góry 😉 Nie katuj ich, zainwestuj w maski, odźywki, etc. i cierpliwie daj im dojżć do siebie.
    Pozdrawiam 😉

    Doggi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie martw sie… mi kiedys Pani zrobila marchewkowe pole na glowie…

    Przede wszystkim wybierz dobrego fryzjera…
    Po drugie, ja od jakiegos czasu czytam gazete Your Hair and Body – fajne pomysly na fryzury i ciekawe porady. Ide z gazeta do fryzjerki, zeby nie eksperymentowala – pokazuje jaka fryzure chce. Wtedy ona mi doradza czy bedzie ok, czy nie.

    Trzymam za ciebie kciuki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " włosy – pomocy !!!"

Przewiń na górę